Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1584
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Warsztaty teatralne

Piątek, 18 listopada 2022, 15:10
Autor: red
Żarów: Warsztaty teatralne
Fot. organizatorzy
Teatr Bezdomny i Gminne Centrum Kultury i Sportu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w kontynuacji cyklu warsztatów teatralnych, które prowadzi aktorka Teatru Bezdomnego – Wiktoria Wira.

Drugie spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2022 o godzinie 17:00 w siedzibie Teatru Bezdomnego. Jeżeli nie uczestniczyłeś w pierwszym spotkaniu warsztatowym, nic nie szkodzi. Możesz brać udział w kolejnych spotkaniach z cyklu warsztatów.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w warsztatach klikając "wezmę udział" w wydarzeniu lub o kontakt w prywatnej wiadomości, ponieważ z uwagi na warsztatowy charakter wydarzenia, ilość miejsc jest ograniczona. Jak przygotować się do warsztatów? Zachęcamy do ubrania się w wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów.

Warsztaty Teatralne Wiktorii Wira to cykl spotkań skierowanych do wszystkich grup wiekowych, zarówno do tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z teatrem oraz tych, którzy chcą podszkolić swój warsztat aktorski.

Warsztaty będą służyć doskonaleniu umiejętności wykorzystywanych w aktorstwie i w teatrze, ale nie tylko. Poprzez zabawę, autorka pokaże narzędzia aktorskie, pomocne w pokonywaniu tremy, a także pokaże jak pracować nad dykcją oraz impostacją głosu. Kolejnym i bardzo istotnym narzędziem będzie improwizacja rozwijająca kreatywność.

Wiktoria Wira, studentka prywatnej szkoły aktorskiej we Wrocławiu, absolwentka klasy teatralnej LO 17 we Wrocławiu. Aktorka Teatru Bezdomnego im. Bohumila Hrabala w Żarowie, brała również udział w warsztatach słuchowiskowych pn. "Strrrraszne wierszyki... słuchowisko teatralne złożone z kilku strasznych wierszyków", których finał zwieńczony został studyjnym nagraniem słuchowiska, dostępnym pod poniższym adresem:

Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Trenuje boks, co pozwala jej na odreagowanie i wsłuchanie się we własne ciało. Silna kobieta o wrażliwej duszy, konsekwentnie podążająca za wyznaczonym celem. Dusza towarzystwa, która swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła.

1 grudnia 2022, godzina 17:00 Teatr Bezdomny, ul. Zamkowa 17, Żarów

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group