Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tąpadła: Warsztaty w Tąpadłach

Czwartek, 15 listopada 2018, 17:56
Autor: red
Tąpadła: Warsztaty w Tąpadłach
Fot. UG Marcinowice
Projekt pn. „Małe zDolnoŚlązaki– twórcze i radosne dzieciaki!” jest dofinansowany ze środków projektu „Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.

W ramach projektu w dniu 10 listopada br. na sali wiejskiej w Tąpadłach odbyły się warsztaty zdobienia tkanin oraz warsztaty mydlarskie, w których brało udział 21 uczestników. Dzieci i młodzież zdobiła eko-torby za pomocą flamastrów i kredek do materiałów. Ograniczeniem była tylko ich wyobraźnia.

Uczestnicy mieli również możliwość zrobienia własnych mydełek w różnych kształtach (róża, serce, gwiazdka). Dekoracje z mydełek wykonali z części roślinnych tj.: lawenda, róża, nagietek, w różnych zapachach i kolorach.

Pani Gosia i Marta z Kamayu Art prowadzące warsztaty zorganizowały liczne zabawy integrujące uczestników. Rodzice przygotowali salę i pyszne wypieki. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę za udział w warsztatach.

Projekt zrealizowany został w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group