Czytających: 2387

LDJ, LDJM: Ważne zwycięstwo juniorów Polonii

Sobota, 26 maja 2012, 15:08
Aktualizacja: 23:40
Niezwykle istotne 3 punkty do swojego dorobku dopisali juniorzy starsi świdnickiej Polonii, którzy pokonali na wyjeździe Górnika Wałbrzych 2:0.

Spotkanie była bardzo zacięte, obie ekipy miały swoje szanse, ale do siatki udało się trafić tylko biało-zielonym. W 20. minucie wynik meczu otworzył Klimczak, w 78. minucie na 2:0 podwyższył Rodak. Bardzo dobre zawody między słupkami rozegrał Stitou. W pojedynku juniorów młodszych wałbrzyszanie wygrali 4:1. Honorową bramkę dla drużyny prowadzonej przez Piotra Araszczuka zdobył Towarnicki.

Górnik Wałbrzych (LDJ) - Polonia Świdnica (LDJ) 2:0 (1:0)

Bramki: Klimczak (20’), Rodak (78’)

Skład: Stitou, Iwan, Luber (80’ Dyszy), Pikos, Krzykalski, Towarnicki (45’ Morawski), Czoch (80’ Sławiński), Rosiak, Klimczak, Rodak

Górnik Wałbrzych (LDJM) - Polonia Świdnica (LDJM) 4:1 (3:0)

Bramka dla Polonii: Towarnicki (45’)

Skład: Oruba, Solarz, Turzański, Dyszy, Wierzyk, Wróbel (40’ Towarnicki), Gładysz, Tadrzak, Fiedler (68’ Bazydło), Mleczko (70’ Ziobrowski), Myrta