Czytających: 1808

IV-liga piłkarska: Ważne zwycięstwo w kontekście zapewnienia sobie ligowego bytu

Niedziela, 1 kwietnia 2012, 4:04
Aktualizacja: 4:05
Beniaminek piłkarskiej IV–ligi AKS Granit Strzegom SA zanotował bardzo cenne zwycięstwo pokonując u siebie rezerwy Miedzi Legnica 1:0. Dzięki tej wygranej gospodarze sobotniego meczu oddalili się od strefy spadkowej.

W pierwszej połowie zdecydowanie bliżej zdobycia bramki byli przyjezdni, którzy nie byli jednak w stanie zamienić rzutu karnego na gola. Pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowym rezultatem. Po zmianie stron na murawie trwała zacięta walka. Jak się okazało na finiszu trzy punkty zostały jednak w Strzegomiu, indywidualną akcję Buryły Wykończył Serkiem, a AKS pokonał Miedź II Legnica 1:0.

AKS Strzegom – Miedź II Legnica 1:0 (0:0)

AKS: Kretkowski, Adham, Bęś, Buryło, Gandurski, Konarski, Wiśniewski, Burszta, Serkies, Wróbel, Kozioł