Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Wczoraj przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki

Niedziela, 16 października 2016, 8:03
Aktualizacja: 12:07
Autor: red
Mrowiny: Wczoraj przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki
Fot. UM Żarów
Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach są już pełnoprawnymi uczniami.

Podczas uroczystego ślubowania udowodnili, że doskonale potrafią śpiewać, tańczyć, recytować i sumiennie pracować. Dla pierwszaków z mrowińskiej podstawówki był to wyjątkowy dzień.
- O Was nie można już tylko mówić dzieci, o Was należy już powiedzieć uczniowie szkoły. To tutaj będziecie zdobywać wiedzę, poznawać nowych przyjaciół i przeżywać chwile radości. Serdecznie gratuluję Wam dzisiejszego awansu wejścia w poczet uczniowskiej społeczności - gratulował pierwszoklasistom burmistrz Leszek Michalak, który zawsze towarzyszy najmłodszym mieszkańcom podczas takich uroczystości.

Wszystkich pierwszoklasistów wielkim ołówkiem pasowała w trakcie uroczystości dyrektor szkoły Barbara Nowak. To była dla nich doniosła chwila.
- Program artystyczny, który pod kierunkiem nauczycieli przygotowali uczniowie pierwszych klas został profesjonalnie przygotowany. Pierwszoklasiści udowodnili, że są gotowi do podjęcia nauki w szkolnych murach. W murach Szkoły Podstawowej w Mrowinach, małej szkoły, która dzięki odpowiedniemu zarządzaniu rozwija się w dobrym kierunku - mówiła dyrektor Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach Barbara Nowak.

Podczas uroczystości pasowania pierwszoklasistów nie zabrakło również życzeń z okazji Dnia Nauczyciela. Życzenia składali wszyscy zaproszeni goście.
- Dziękujemy za Wasz codzienny trud, wrażliwość na potrzeby najmłodszych, poświęcenie i zaangażowanie w pracy z dziećmi. Gratuluję również pierwszoklasistom, którzy od dziś będą pełnić z honorem funkcję ucznia Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach. To nasza mała wiejska szkoły i to Wy teraz będziecie sławić jej dobre imię - cieszył się były dyrektor szkoły, a dziś przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group