Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 619
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wędkarze podsumowali 2014 rok

Środa, 28 stycznia 2015, 9:49
Aktualizacja: 14:50
Autor: red.
Żarów: Wędkarze podsumowali 2014 rok
Fot. UM Żarów
Łączy ich wspólna pasja i zainteresowanie. Jak sami przyznają, wędkarstwo to nie tylko sport, ale przede wszystkim wspaniały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu. Nie tylko upowszechniają wędkarstwo, organizują zawody wędkarskie i co więcej powracają z nich z trofeami.

Dbają również o porządek, zarybiają przynależne zbiorniki wodne i uczą młodych mieszkańców zapału, a także szacunku do przyrody. To był dobry rok dla wędkarzy z Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Żarowie.

Ubiegłoroczną działalność podsumowali w niedzielę, 25 stycznia podczas tradycyjnego zebrania sprawozdawczego. - Śmiało możemy powiedzieć, że plan pracy naszego koła założony na 2014 rok został w pełni zrealizowany. Tradycyjnie odznaczyliśmy również zaangażowanych działaczy związku wędkarskiego. W tym roku złotą odznaką został odznaczony Ryszard Wróbel opiekun szkółki wędkarskiej "Kroczki" za dobrą współpracę i działalność na rzecz żarowskiego związku wędkarskiego. Specjalne wyróżnienie trafiło do Eugeniusza Mytych za wieloletnie i rzetelne prowadzenie Komisji Rewizyjnej - zaznacza Marcin Łuczak sekretarz żarowskiego związku wędkarskiego.

Przed żarowskimi wędkarzami teraz nowy sezon. Jak nowy sezon, to i nowe pomysły, które czekają na swoją realizację. Wśród nich najważniejszy to zagospodarowanie stawu miejskiego w Żarowie. - Wszystkim wędkarzom życzę, aby ten sezon był dla Was szczęśliwy i udany. Gratuluję ubiegłorocznych dobrych wyników i mam nadzieję, że ten rok uda się zakończyć nie mniejszymi sukcesami - mówił zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki, składając noworoczne życzenia wędkarzom.

Więcej informacji oraz zdjęć można znaleźć na stronie internetowej żarowskiego związku wędkarskiego pzw.org.pl/zarow oraz na facebooku.

Chcesz się pochwalić wędkarskim sukcesami? Wyślij zdjęcia na adres mailowy: pzwkolozarow@gmail.com

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group