Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 492
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wędkarze podsumowali 2017 rok

Środa, 31 stycznia 2018, 9:04
Aktualizacja: 11:07
Autor: red
Żarów: Wędkarze podsumowali 2017 rok
Fot. UM Żarów
Kolejny sezon żarowscy wędkarze mają już za sobą. Miniony rok podsumować mogą jako bardzo udany, nie tylko pod względem organizacji wędkarskich zawodów, ale przede wszystkim społecznego zaangażowania. Dzięki wędkarzom z Żarowa pobliskie stawy są zadbane oraz odpowiednio zabezpieczone.

Wędkarze z koła wędkarskiego w Żarowie chętnie włączali się również we wszystkie prace społeczne, które realizowane były na tym obszarze. Nie sposób zapomnieć także o współorganizacji festynów i turniejów, które odbywały się na terenie gminy Żarów. Ubiegłoroczną działalność wędkarze podsumowali w niedzielę, 21 stycznia podczas tradycyjnego zebrania sprawozdawczego. Podsumowania rocznego za 2017 rok dokonał także opiekun szkółki wędkarskiej "Kroczki". - Miniony rok był bardzo owocny dla wędkarzy z koła PZW Żarów. Dzięki wspólnej pracy naszych wędkarzy udało się zrealizować założone zadania. A co przed nami? Z pewnością kolejny rok wytężonej pracy, ale myślę, że z pomocą wędkarzy i władz miasta wiele dobrego będzie można zrealizować - podsumował Jarosław Sypułowicz prezes żarowskiego klubu wędkarskiego.

W trakcie spotkania sprawozdawczego nie zabrakło tradycyjnych odznaczeń dla zaangażowanych działaczy związku wędkarskiego. "Złotą Odznaką z Wieńcami" za wieloletnią działalność w strukturach zarządu PZW koło Żarów został uhonorowany Bogdan Moczulski. Wiele ważnych informacji przekazał żarowskim wędkarzom Henryk Pokrzywa z zarządu PZW okręg Wałbrzych. Z tych najważniejszych jest informacja o zakazie wędkowania na wodach okręgu wrocławskiego, legnickiego i wałbrzyskiego oraz dodatkowej opłacie na wodach jeleniogórskich.
- Gratuluję odznaczeń oraz nowych nominacji. Wszystkim wędkarzom zaś życzę udanych połowów i mam nadzieję, że rok 2018 uda się zakończyć nie mniejszymi sukcesami. Zachęcamy już dzisiaj do uczestnictwa w akcjach sprzątania terenów przy naszych zbiornikach, które z pewnością będą wykonywane wiosną tego roku - mówił Grzegorz Osiecki zastępca burmistrza.

Jak co roku, w zebraniu podsumowującym stary rok uczestniczyli nie tylko żarowscy wędkarzy, ale również sympatycy tej dyscypliny sportowej.

Więcej informacji, ciekawostki oraz komunikaty można znaleźć na stronie internetowej żarowskiego związku wędkarskiego pzw.org.pl/zarow oraz na facebooku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group