Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 826
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wędkarze podsumowali 2018 rok

Czwartek, 31 stycznia 2019, 15:24
Autor: red
Żarów: Wędkarze podsumowali 2018 rok
Fot. UM Żarów
Wędkarze z koła PZW Żarów podsumowali rok na tradycyjnym zebraniu sprawozdawczym, które odbyło się w niedzielę, 27 stycznia. To był udany rok dla żarowskich wędkarzy. Zorganizowano wiele zawodów wędkarskich i przeprowadzono też szereg akcji porządkowych nad wodami.

Wędkarze chętnie włączali się również we wszystkie prace społeczne, które realizowane były na tym obszarze, w tym także we współorganizację festynów i turniejów na terenie gminy Żarów. W spotkaniu sprawozdawczym uczesticzyli przedstawiciele Zarządu PZW Okręg Wałbrzych Tadeusz Chmieliński i Stanisław Pomykała oraz zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki. Podsumowanie roczne za 2018 rok przedstawili Jarosław Sypułowicz prezes żarowskiego koła, komisja rewizyjna, skarbnik oraz kapitan sportowy i opiekun szkółki wędkarskiej "KROCZKI".
- Dziękujemy za owocną współpracę i realizację wspólnych celów na rzecz rozwoju wędkarstwa. Podziękowania składamy wędkarzom z naszego koła, a także władzom gminy Żarów - mówił prezes koła Jarosław Sypułowicz.

Na spotkaniu przedstawiciele zarządu okręgu wręczyli "Srebrną Odznakę" Markowi Dąbrowskiemu działaczowi w strukturach zarządu PZW Koło Żarów, a odznakę "Wzorowy młody wędkarz" 14-letniemu Kacprowi Morylowi za osiągnięte dotychczasowe wyniki. Wiele ważnych informacji przekazał żarowskim wędkarzom Tadeusz Chmieliński.
- Tak, jak w roku ubiegłym jest zgoda na wędkowanie na wodach okręgu wrocławskiego, legnickiego i wałbrzyskiego. Niestety wody jeleniogórskie są objęte dodatkową opłatą. Warto zapoznać się z porozumieniami, jakie okręg wałbrzyski ma zawarte z innymi okręgami PZW, ponieważ jest dużo zmian w tym zakresie - przypominał Tadeusz Chmieliński z Zarządu PZW Okręg Wałbrzych.

Więcej informacji, ciekawostki oraz komunikaty można znaleźć na stronie internetowej żarowskiego związku wędkarskiego pzw.org.pl/zarow oraz na facebooku. W niedługim czasie pojawi się harmonogram zawodów koła. Wędkarze zachęcają już dziś do uczestnictwa w akcjach sprzątania terenów przy zbiornikach, które z pewnością będą wykonywane wiosną tego roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group