Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1451
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wędkarze z pasją

Wtorek, 26 kwietnia 2022, 11:26
Autor: red
Świebodzice: Wędkarze z pasją
Fot. UM Świebodzice
Koło Wędkarskie w Świebodzicach od 56 lat działające w naszym mieście z wielkim powodzeniem tworzą ludzie z pasją, bardzo pozytywni, lubiący kontakt z naturą, lokalni patrioci, z zamiłowaniem wędkujący na Stawie Warszawianka.

24 kwietnia (niedziela) zorganizowali w w/w miejscu zawody wędkarskie, w których na zaproszenie Prezesa Koła Józefa Nowakowskiego został zaproszony Burmistrz Miasta Paweł Ozga. Wydarzenie trwało kilka godzin i dostarczyło uczestnikom wielu emocji. Zwycięzcom zawodów został Pan Łukasz Lekosz, który złowił okazałego karpia. Wśród okazów były także płocie i okonie.

Na zakończenie imprezy Burmistrz Miasta wraz z Prezesem wręczyli nagrody, oprócz pamiątkowego pucharu dla zwycięzcy były także dyplomy i nagrody a także kosze ze słodkościami ufundowane przez Burmistrza. Burmistrz pogratulował wszystkim uczestnikom, wyraził słowa uznania za zaangażowanie w zawody i ich świetną organizację.

Warto wspomnieć, że zawody miały charakter rekreacyjny, a wszystkie złowione okazy bezpośrednio po ważeniu, zostały ponownie wpuszczone do stawu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group