Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Weekend cudów

Niedziela, 13 grudnia 2020, 15:02
Autor: red
Świebodzice: Weekend cudów
Fot. UM Świebodzice
11 grudnia (piątek) w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbyło się spotkanie rozpoczynające Weekend Cudów, pięknej i znanej akcji pn. Szlachetna Paczka, która jest jednym z najbardziej i najlepiej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

Uczestniczył w nim burmistrz miasta Paweł Ozga, wolontariusze, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Katarzyna Woźniak, pracownicy wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej.

Dzięki zaangażowaniu cudownych świebodzickich wolontariuszy na twarzach kilkudziesięciu rodzin z terenu gminy Świebodzice i Dobromierza zagości uśmiech.

W tę piękną akcję włączył się także zespół pracowników Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, którego działania koordynował zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański przy wsparciu burmistrza miasta Pawła Ozgi.

Pracownicy przekazali prywatne środki finansowe na ten cel, za co zakupione zostały niezbędne rzeczy. Ponadto jedna z pracownic przekazała 12 kołder oraz piękny komplet pościeli. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy dołożyć symboliczną cegiełkę do tej akcji i chętnie zostaliśmy przyjęci do grona darczyńców. Akcję wspierała także dyrektor Miejskiego Domu Kultury Katarzyna Woźniak.
Podczas kameralnego spotkania burmistrz miasta Paweł Ozga okazał wdzięczność wolontariuszom za ich zaangażowanie, empatię, wielka serca. W zamian otrzymał podziękowanie w formie dyplomu za wsparcie akcji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group