Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 557
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekend z punk rockiem w ramach Sudeckiej Ofensywy

Wiadomości: Świdnica
Środa, 5 listopada 2014, 13:03
Aktualizacja: 13:05
Autor: red.
Fot. ŚOK
W piątek Świdnica a w następne dni Ząbkowice i Dzierżoniów – tak przedstawia się plan Sudeckiej Ofensywy. W natarciu zobaczymy i usłyszymy Zespół Wychowawczy, Error i Kwestię Czasu.

Sudecka Ofensywa to cykl koncertów prezentujących zespoły zaproszone do udziału wspólnie przez ośrodki kultury ze Świdnicy, Dzierżoniowa i Ząbkowic Śląskich. Celem wydarzenia jest promocja najlepszych niezależnych wykonawców z okolicy. Podczas nadchodzącej edycji zaprezentują się zespoły grające różne odmiany punk rocka. Harmonogram piątkowego koncertu w Świdnicy jest następujący:

19:30 – otwarcie bramki
20:00 – KWESTIA CZASU
21:00 – ERROR
22:00 – ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY

Zespół Wychowawczy powstał w 2006 roku w Ząbkowicach Śląskich. Mają na swoim koncie ponad 200 zagranych koncertów. Obecnie pracują nad nowym materiałem, na który złoży się m.in. cover… „Kwiatów we włosach” Czerwonych Gitar:

ErroR powstał w 2008 roku w Świebodzicach. W 2013 roku ukazał się ich debiutancki album pt. „Przerywamy Milczenie”. Od 2011 roku zespół organizuje Azor Punk Rock Festiwal, charytatywną imprezę na rzecz schroniska dla psów w Uciechowie, które obecnie zagrożone jest likwidacją.

Kwestia Czasu powstała w Bielawie w kwietniu 2009 r. Ich granie zaczęło się w garażu z użyciem dwóch gitar i perkusji aby następnie przenieść się do salki należącej do Orkiestry Dętej w Bielawie.

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są zaproszenia na piątkową imprezę. Szczegóły można znaleźć pod tym adresem: http://bit.ly/konkurs_SO

Bilety na każdy z koncertów w cenie 10 zł będzie można kupić bezpośrednio przed występami. Więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń (adres, godzina itp) można znaleźć na stronach miejskich ośrodków kultury:
Dzierżoniów – http://www.dok.pl
Świdnica – http://www.sok.com.pl
Ząbkowice – http://www.e-zok.pl

Sudecka Ofensywa zagra także w grudniu w weekend 12-14 XII a wystąpi na niej Disorder, Evil Inchworm i Arlequeen.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group