Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy rozkład jazdy

Wiadomości: Region
Piątek, 12 kwietnia 2013, 14:28
Aktualizacja: 14:28
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na dobre ruszają rozgrywki piłkarskie w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. Poniżej szczegółowy rozkład jazdy.

III-liga
Polonia Trzebnica - Ślęza Wrocław 13 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa - Promień Żary 13 kwietnia, 17:00
Lechia Zielona Góra - Polonia Świdnica 13 kwietnia, 17:00
Ilanka Rzepin - Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 kwietnia, 14:00
Piast Karnin - Lechia Dzierżoniów 14 kwietnia, 14:00
Orzeł Międzyrzecz - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa - Foto-Higiena Gać 13 kwietnia, 16:00
Prochowiczanka Prochowice - Pogoń Świebodzin 13 kwietnia, 16:00

IV-liga
Miedź II Legnica - AKS Strzegom 14 kwietnia, 11:00
Sokół Wielka Lipa - Piast Żmigród 13 kwietnia, 12:00
Nysa Zgorzelec - Karkonosze Jelenia Góra 13 kwietnia, 15:00
Orkan Szczedrzykowice - Granica Bogatynia 14 kwietnia, 15:00
Piast Zawidów - GKS Kobierzyce 13 kwietnia, 16:00
Łużyce Lubań - Pogoń Oleśnica 13 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 14 kwietnia, 15:00
Olimpia Kowary - Orla Wąsosz 14 kwietnia, 16:00

Klasa okręgowa
Victoria Świebodzice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 13 kwietnia, 16:00
MKS Szczawno Zdrój - Grom Witków 14 kwietnia, 16:00
Unia Złoty Stok - Iskra Jaszkowa Dolna 14 kwietnia, 16:00
Stal Świdnica - Zjednoczeni Żarów 14 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój - Pogoń Pieszyce 14 kwietnia, 16:00
Bielawianka II Bielawa - LKS Bystrzyca Górna 0:3 (wo)
Kryształ Stronie Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska 14 kwietnia, 16:00
Zaległy: Piławianka Piława Górna - LKS Bystrzyca Górna 14 kwietnia, 16:00

Klasa A – grupa I
Granit Roztoka - Biały Orzeł Mieroszów 14 kwietnia, 16:00
Włókniarz Głuszyca - Rawa Boleścin 14 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny - Zagłębie Wałbrzych 14 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice - Górnik Boguszów-Gorce 14 kwietnia, 11:00
Skalnik Czarny Bór - Czarni Wałbrzych 14 kwietnia, 13:30 (w Wałbrzychu - Ratuszowa)
Sudety Dziećmorowice - Nysa Kłaczyna 14 kwietnia, 16:00
Victoria II Świebodzice - Zdrój Jedlina Zdrój 14 kwietnia, 11:00

Klasa A – grupa II
Czarni Sieniawka - Ślęża Ciepłowody 14 kwietnia, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Delta Słupice 14 kwietnia, 11:00
Sparta Ziębice - Orzeł Mąkolno 14 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec - Wieża Rudnica 14 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki - Lechia II Dzierżoniów 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Owiesno - Koliber Uciechów 14 kwietnia, 16:00
Niemczanka Niemcza - Zgoda Grodziszcze 14 kwietnia, 16:00
Boxmet Piskorzów - Błękitni Niedźwiedź 14 kwietnia, 16:00

Klasa B – grupa I
Spółdzielca Marcinowice - Wierzbianka Wierzbna 14 kwietnia, 12:00
Orzeł Witoszów - LKS Wiśniowa 14 kwietnia, 14:00
Herbapol Stanowice - Granit Rogoźnica
LKS Piotrowice Świdnickie - WKS Goczałków 14 kwietnia, 11:00
Zryw Łażany - Błękitni Słotwina 14 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno - Unia Jaroszów 14 kwietnia, 11:00
Grom Panków - Tęcza Bolesławice 14 kwietnia, 11:00
Wodospad Zastruże - Płomień Dobromierz 14 kwietnia, 11:00

Klasa B – grupa II
Ślężanka Tąpadła - Sparta Oleszna 14 kwietnia, 14:00 (w Wirach)
Orzeł Piława Dolna - Sparta Ostroszowice
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS II Bystrzyca Górna 14 kwietnia, 11:00
Gryf Burkatów - Kłos Lutomia 14 kwietnia, 11:00
Piast Jaźwina - Klubokawiarnia Roztocznik 14 kwietnia, 14:00
Dąb Mościsko - Victoria Tuszyn 14 kwietnia, 14:00 (w Książnicy)
Płomień Makowice - LKS Gilów 14 kwietnia, 14:00
LKS Dobrocin - Zryw Gola Świdnicka 14 kwietnia, 14:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group