Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wejście do szkoły grozi… zawaleniem

Niedziela, 6 marca 2011, 14:55
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 marca 2011, 5:34
Autor: GrA
Świdnica: Wejście do szkoły grozi… zawaleniem
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Świdniccy licealiści nie mają wejścia do szkoły. Poniemieckie schody grożą zawaleniem.

Popękały kamienne schody prowadzące do II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Wejście na nie jest niebezpieczne. Pod kamiennymi płytami znajduje się bowiem 1,5 metrowa dziura. - Zauważyliśmy, że przy wejściu do szkoły zaczęły pękać płytki kamienne. Po bliższym przyjrzeniu się sprawie, okazało się, że pod spodem jest pusta przestrzeń – wyjaśnia zastępca dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy Jacek Iwancz.

Sprawa kamiennych, licealnych schodów jest wyjaśniana. – Fakt został zgłoszony do starostwa powiatowego w Świdnicy. Czekamy teraz na rzeczoznawcę – dodaje Jacek Iwancz. Prawdopodobnie konieczny będzie gruntowny remont. – Jeśli okaże się, że schody wymagają większych nakładów finansowych to wówczas zostanie ogłoszony przetarg i zostanie wykonany remont – tłumaczy zastępca dyrektora.

Tymczasem zastanawiający jest fakt blisko 1,5 metrowej pustej przestrzeni znajdującej się pod schodami. Czy kryje w sobie jakieś tajemnice? Nie wiadomo. Póki co jednak uczniowie świdnickiego liceum do szkoły wchodzą bocznym wejściem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group