Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Wrocław: Wernisaż prac młodego świdniczanina

Środa, 16 lipca 2014, 13:43
Aktualizacja: 13:45
Autor: red.
Świdnica/Wrocław: Wernisaż prac młodego świdniczanina
Fot. użyczone
Wakacje to czas urlopu i odpoczynku od pracy, nauki i innych obowiązków, z którymi musimy się zmagać na co dzień. Ale to także doskonały czas na złapanie oddechu, dystansu oraz na spotkanie z kulturą, przez wielu określaną jako „wyższą”.

1 sierpnia, co prawda we Wrocławiu (ale niedługo także i w Świdnicy), odbędzie się niezwykle ciekawy wernisaż prac świdnickiego artysty młodego pokolenia. Mowa o Krzysztofie Polaczenko. Krzysztof to pisarz, muzyk multiinstrumentalista, grafik, kompozytor, artysta plastyk. Jednym słowem, człowiek orkiestra. Już niedługo, bo 1 sierpnia, będziemy mogli poznać próbkę jego artystycznych możliwości.

- Każdy z zaprezentowanych obrazów, opowiada krótką historię, jest jak zdjęcie chwytające chwilę powstałą w ludzkiej wyobraźni. Prace tworzą luźny, kolorowy zbiór wyimaginowanej rzeczywistości, te zachwycające wizje łączą w sobie świetną technikę i dbałość szczegóły. Przeważającym motywem wystawy są portrety kobiet – tak młody artysta, w wielkim skrócie, opisuje swoją sztukę.

Oprócz wernisażu prac odbędzie się także premiera książki artysty pod tytułem Wanna”, którą Krzysztof Polaczenko określa jako „…emocjonującą powieść o miłości, rodzinie i śmierci…”.

Wernisaż odbędzie się 1 sierpnia, o godz. 19.00, w siedzibie Towarzystwa im. Edyty Stein, ul. Nowowiejska 38, we Wrocławiu. W imieniu artysty serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji o Krzysztofie Polaczenko na: www.polaczenko.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group