Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 692
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Weź udział w atrakcyjnych zajęciach sportowych

Piątek, 3 marca 2017, 11:38
Autor: red
Dobromierz: Weź udział w atrakcyjnych zajęciach sportowych
Fot. organizatorzy
Blisko 50 uczniów z trzech placówek oświatowych z terenu gminy Dobromierz od początku roku realizuje pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pn. ,,Szkolny Klub Sportowy”.

Zajęcia realizowane są w wymiarze 2 razy w tygodniu dla każdego uczestnika, w 60-minutowych jednostkach ćwiczebnych i zakończą się w listopadzie br.

Program "Szkolny Klub Sportowy” jest działaniem systemowym skierowanym do uczniów szkół dla dzieci i młodzieży – szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. Systematyczne, pozalekcyjne zajęcia sportowe prowadzone są w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach. Odbywają się w obiektach przystosowanych do prowadzenia zajęć sportowych oraz w miejscach, w których można bezpiecznie przeprowadzać zajęcia terenowe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group