Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 879
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Weź udział w poselskim konkursie „Karta do Europejczyka"

Wtorek, 9 kwietnia 2019, 15:32
Autor: red
REGION: Weź udział w poselskim konkursie „Karta do Europejczyka"
Fot. organizatorzy
Tomasz Siemoniak Poseł na Sejm RP zaprasza dzieci i młodzież ze szkół powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego do wzięcia udziału w konkursie „Kartka do Europejczyka".

Głównym celem konkursu jest propagowanie tematyki związanej z Unią Europejską oraz rozwijanie postaw demokratycznych i proeuropejskich, w tym kształtowanie szacunku do historii, kultury i tradycji wśród dzieci i młodzieży.

Organizator zachęca Uczestników do zaprezentowania największej korzyści dla regionu Uczestnika z wejścia Polski do Unii Europejskiej na przestrzeni 15 lat, w formie kartki pocztowej zaadresowanej do kolegi/przyjaciela z innego kraju członkowskiego UE. Uczestnik powinien dowolną techniką plastyczną zaprezentować dobro, profit, korzyść dla swojego regionu z wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz opisać je w krótkiej wiadomości do wybranej osoby z innego kraju członkowskiego.

Laureaci I, II i III miejsca osobno w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzymają nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na jednodniowy, bezpłatny wyjazd do Warszawy wraz ze zwiedzaniem Sejmu i Senatu RP.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz formularze można znaleźć na stronie internetowej www.tomaszsiemoniak.com w zakładce „KONKURS". Informacji udzielają również pracownicy biura poselskiego przy ul. 1 Maja 3 w Wałbrzychu (nr tel. +48 732 562 631).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group