Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 877
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Wiarygodni po raz piąty

Czwartek, 13 grudnia 2012, 12:53
Aktualizacja: 12:54
Autor: red.
Warszawa: Wiarygodni po raz piąty
Fot. użyczone
7 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala XI edycji konkursu „Gmina Fair Play” – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. Świebodzice w tym roku otrzymały aż trzy nagrody: wyróżnienie honorowe i Złotą Statuetkę Gminy Fair Play, dodatkowo burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz otrzymał prestiżowy tytuł „Samorządowego Menadżera Roku” 2012.

Przyznając ten tytuł Kapituła oceniała m. in. innowacyjność w zakresie promocji inwestycji, wkład w kreatywne wykorzystanie kapitału ludzkiego w samorządzie lokalnym oraz w podniesienie jego poziomu edukacyjnego, czy osiągnięcia gospodarcze, społeczne i kulturalne realizowane w ramach instytucji samorządowej.

Z kolei Złota Statuetka Gminy Fair Play jest ukoronowaniem pięciu ostatnich lat, w których Świebodzice zdobywały tytuł Certyfikowanej Lokalizacji Inwestycji.

To już piąty raz z rzędu nasza gmina otrzymuje certyfikat. Tegoroczne, tak wyjątkowe bo aż potrójne wyróżnienie to znak, że Świebodzice systematycznie dbają o swój rozwój, są wiarygodnym partnerem biznesowym, kierują się zasadami etyki i utrzymują wysokie standardy.

- To nagroda dla wszystkich mieszkańców Świebodzic – podkreśla burmistrz Bogdan Kożuchowicz.Kapituła tego prestiżowego konkursu dostrzegła i doceniła, jak wiele zmian – na lepsze – zaistniało w mieście, a dzięki nim poprawia się życie mieszkańców. Jestem przekonany, że wpłynie na to także pełna aktywizacja Podstrefy a także kolejne inwestycje w infrastrukturę z wykorzystaniem pieniędzy unijnych.

A z tym Gmina Świebodzice radzi sobie równie doskonale, o czym świadczy przyznany niedawno tytuł Dolnośląskiego Lidera RPO – dla samorządu najlepiej wykorzystującego unijne wsparcie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group