Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 567
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wicemarszałek Senatu odwiedzi Świebodzice

Czwartek, 3 kwietnia 2014, 13:01
Aktualizacja: 13:23
Autor: red.
Świebodzice: Wicemarszałek Senatu odwiedzi Świebodzice
Fot. użyczone
W najbliższą sobotę, 5 kwietnia o godz. 17.30 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach, mieszczącym się przy ul. Wolności 13, odbędzie się spotkanie otwarte ze Stanisławem Karczewskim, wicemarszałkiem Senatu RP, członkiem Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości.

- Wizyta wicemarszałka Karczewskiego jest kontynuacją ogólnopolskiej akcji objazdowej liderów Prawa i Sprawiedliwości. W tym dniu senator odwiedzi także mieszkańców Wałbrzycha - wyjaśnia Łukasz Apołenis, sekretarz Zarządu Okręgowego PiS w regionie wałbrzyskim. Dodaje jednocześnie, że to dobra okazja do podebatowania
o obecnej sytuacji społeczno-politycznej w Polsce i zaprezentowania zebranym nowoprzyjętego programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

W spotkaniu weźmie udział także poseł Anna Zalewska. - Pan wicemarszałek jest doświadczonym, dobrze przygotowanym merytorycznie politykiem. Specjalizuje się w tematyce służby zdrowia, z wykształcenia jest lekarzem. Jestem przekonana, że spotkanie będzie bardzo ciekawe, warto się więc na nim pojawić - namawia posłanka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group