Sobota, 13 czerwca
11°C Jelenia Góra

Wiceprezes Mazurkiewicz rezygnuje

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Prezentujemy treść oświadczenia Roberta Mazurkiewicza, byłego już wiceprezesa klubu sportowego Victoria Świebodzice.

„Jako Wiceprezes i Członek Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Victoria Świebodzice chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, iż w dniu dzisiejszym tj. środa 29.06.2016 r. podjąłem decyzję o ustąpieniu z pełnionych funkcji w klubie. Brak możliwości współpracy i odmienne zdania dotyczące przyszłości klubu z pozostałymi członkami zarządu skłoniły mnie do podjęcia takiej decyzji. Jedną z głównych przyczyn wycofania się z pracy w Zarządzie był brak woli kontynuacji współpracy z trenerami Maciejem Jaworskim, Ryszardem Mordakiem oraz Wojciechem Wierzbickim. W tym miejscu chciałbym podziękować w/w trenerom za współpracę i za awans z zespołem seniorów naszego klubu do IV Ligi Dolnośląskiej, za pracę z bramkarzami od grupy naborowej do grupy seniorskiej, jak również za pracę wykonywaną na rzecz naszego klubu. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy w ciągu ostatnich sześciu lat pomagali mi w wielu kwestiach dotyczących obozów sportowych. Słowa podziękowania kieruję na ręce sponsorów: instytucji, firm i osób prywatnych. Dziękuję władzom OZPN, DZPN jak również DZPR za owocną współpracę, a także wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, trenerom MKS Victorii Świebodzice za osiągnięte wyniki na przestrzeni sześciu ostatnich lat. Jednocześnie przepraszam wszystkich tych, którzy mi zaufali w wyborach do władz klubu w dniu 20.06.2016 roku, ale w pojedynkę nie jestem w stanie spełnić Państwa oczekiwań. Kończąc chciałbym życzyć wszystkim tym, którym dobro naszego klubu leży głęboko na sercu, wielu sukcesów sportowych jak i osobistych”.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka