Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wie wszystko o fitness i napisał książkę

Wtorek, 29 marca 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Świebodzice: Wie wszystko o fitness i napisał książkę
Fot. www.swiebodzice.pl
Za tydzień premierę będzie miała książka, której autorem jest świebodziczanin Grzegorz Andrzejewski. Wydawnictwo, poświęcone kulturystyce i fitness, już podczas przedsprzedaży w sieci Empik zyskało bardzo pochlebne recenzje.

"Perfect body. Nowoczesna kulturystyka i fitness" to kompleksowy podręcznik dietetyczno-treningowy, skierowany do wszystkich, którzy pragną systematycznie i skutecznie pracować nad swoją sylwetką (zwiększać masę mięśniową, zmniejszać wagę ciała, redukować poziom tkanki tłuszczowej, kształtować sylwetkę). Informacje zawarte w tej książce dostarczają kompleksowej wiedzy pozwalającej ćwiczącym na każdym poziomie zaawansowania treningowego dopasować wszystkie elementy treningu, strategii treningowej oraz diety do własnych potrzeb i możliwości. Jak napisano w krótkim streszczeniu - porady wieloletniego adepta kulturystyki, doświadczonego trenera, twórcy i modyfikatora metod treningowych, autora licznych artykułów publikowanych w najlepszych czasopismach poświęconych sportom sylwetkowym, będą przydatne zarówno dla amatorów fitnessu, jak i zawodników przygotowujących się do startu w turniejach kulturystycznych.

Pan Grzegorz jest świebodziczaninem od urodzenia, od 30 lat zarówno sam czynnie trenuje, jak i przygotowuje zawodników. Jak sam mówi - fitness i kulturystyka to jego pasja.

- Ta książka to właśnie wynik moich długoletnich doświadczeń i wiedzy, którą chcę podzielić się z innymi - mówi autor. - Zwłaszcza, że obecnie mamy wysyp tzw. trenerów personalnych, którzy ukończywszy zaledwie krótki kurs "reklamują" swoje umiejętności, mając tak naprawdę nikłą wiedzę. Stąd moja propozycja - podręcznik tak naprawdę dla każdego, zarówno dla tego, który zaczyna swoją przygodę z fitness, jak i dla osób mających już pewne osiągnięcia. Starałem się zawrzeć w nim wszystko to, co uważam za najistotniejsze w dbaniu i rozwijaniu własnego ciała.

Książka w bardzo przejrzysty sposób prezentuje zarówno metodykę treningów, jak i zasady odżywiania. Ta książka powinna się znaleźć zarówno na półce trenera, zawodnika, jak i każdej osoby dbającej o wygląd i zdrowie - rekomenduje Bartosz Guran, czterokrotny medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, redaktor polskiego wydania „Muscular Development”.

Książka dostępna będzie m. in. w sieci Empik oraz księgarniach wysyłkowych. Polecamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group