Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 480
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Więcej patroli

Wiadomości: Świdnica/powiat świdnicki
Piątek, 3 kwietnia 2020, 9:17
Aktualizacja: 9:19
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Więcej patroli na terenie całego powiatu i poważne konsekwencje dla tych, którzy nie stosują się do przepisów w związku z pandemią koronawirusa dla naszego bezpieczeństwa.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu na ulicach naszych miast i gmin jest więcej kontroli w zarówno w ruchu pieszym jak i kołowym. Policjanci sprawdzają cel wyjścia czy wyjazdu z domu oraz to czy piesi oraz kierowcy stosują się do nowych nakazów bezpieczeństwa.

Pamiętajmy, nowe zasady określono po to, aby służyły bezpieczeństwu nas wszystkich. Przestrzegając ich, zwiększamy swoje szanse na szybkie zwycięstwo z pandemią koronawirusa.

Policjanci cały czas informują o zakazie gromadzenia się osób. Specjalne komunikaty przekazywane są również z wykorzystaniem urządzeń nagłaśniających. W związku z koniecznością minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się choroby, świdniccy funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na grupy osób. Pamiętajmy, że obecnie przemieszczać się będzie można jedynie w grupie do dwóch osób (obostrzenie to nie dotyczy osób najbliższych w rozumieniu art. 115 § 11 Kodeksu karnego). W przypadku naruszenia tego przepisu, należy liczyć się z natychmiastową reakcją policjantów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group