Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 554
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wiele atrakcji podczas III Rajdu Książęcego

Wiadomości: Region
Wtorek, 2 października 2012, 0:33
Aktualizacja: 0:34
Autor: red.
Fot. użyczone
Skrywana przez lata tajemnica, niesamowita historia, tajemnicze Podziemne Miasto Osówka, dodatkowo malownicze widoki i świeże powietrze, takie atrakcje czekały na wszystkich tych, którzy w sobotę, 29 września, wystartowali razem z III Rajdem Książęcym.

Wycieczkę zorganizowała Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”. Wyprawa była nie tylko okazją do spędzenia czasu na łonie natury, ale również szansą do lepszego poznania historii okolic Świdnicy.

Trasa III Rajdu Książęcego, okazała się bardzo ambitna, uczestnicy pokonali w przybliżeniu około 25 km trasy, co można było poczuć na drugi dzień w nogach. Po tak długiej i męczącej trasie na twarzach uczestników rysowały się uśmiech oraz duma, spowodowana przejściem i ukończeniem rajdu. Jak zawsze, na koniec rajdu jego uczestnicy wspólnie spożyli posiłek, tym razem w pobliskim Schronisku „Sowa”. Po nabraniu sił grupa ruszyła na ostatni etap trasy, w kierunku czekającego autobusu, który odwiózł wszystkich bezpiecznie do domu.

Już teraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”, wraz ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury zapraszają na kolejny Rajd Książęcy w Błędne Skały, który odbędzie się 20 października 2012 roku, przy okazji „Dni Gór”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group