Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 717
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wielkanoc w Klubie Seniora

Sobota, 20 kwietnia 2019, 9:40
Autor: red
Świebodzice: Wielkanoc w Klubie Seniora
Fot. UM Świebodzice
Zgodnie ze staropolskim obyczajem na Wielkanocnym stole musi stać żur z kiełbasą i jajem. I tak też podążając za tradycją na Uroczystym Spotkaniu Wielkanocnym zorganizowanym w świebodzickim Klubie Seniora nie zabrakło żurku z białą kiełbasą, jaj faszerowanych, tradycyjnej sałatki jarzynowej a także świątecznych wypieków.

W spotkaniu uczestniczyli: burmistrz miasta Świebodzice Pan Paweł Ozga, zastępca burmistrza miasta Pan Mariusz Szafraniec, przewodniczący Rady Miejskiej Pan Zdzisław Pantal, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Izabela Siekierzyńska, zastępca dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Robert Sysa, proboszcz Parafii pw. Świętego Mikołaja Ks. Józef Siemasz a także prezes stowarzyszenia Senior=Aktywny Obywatel Pani Bogumiła Kuliberda.

W świąteczny nastrój uczestników Klubu Seniora oraz przybyłych gości wprowadziły Nasze Seniorki, które przygotowały pieśni o tematyce religijnej ale i wiosennej. Przy wspólnym stole panowała iście rodzinna atmosfera. Przed nami Wielkie Triduum Paschalne, czas zadumy i przemyśleń ale i dni pełnych wiary i miłości. Cieszmy się więc i radujmy ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group