Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1085
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wielkanoc w ŚDS–ie

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022, 7:51
Autor: red
Świebodzice: Wielkanoc w ŚDS–ie
Fot. UM Świebodzice
Wielkanoc to czas radości, spokoju, wzajemnej życzliwości i rodzinnego ciepła.

Taką atmosferę można było poczuć (14 kwietnia) podczas świątecznego spotkania w Środowiskowym Domu Samopomocy w Świebodzicach. Kierownik Izabela Gaweł w imieniu własnym i swoich podopiecznych serdecznie przywitała zaproszonych gości: Burmistrza Miasta Pawła Ozgę oraz Zastępcę Burmistrza Tobiasza Wysoczańskiego. Na stołach nie zabrakło własnoręcznie wykonanych ozdób oraz tradycyjnych potraw przygotowanych przez pracowników oraz podopiecznych ŚDS.

Burmistrz w swoim wystąpieniu życzył wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt, wyraził również uznanie dla działań podejmowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy na rzecz wychowanków oraz ogromne zaangażowanie placówki w życie miasta.

- Środowiskowy Dom Samopomocy to instytucja niemal rodzinna. Cieszę się, że osoby, które tu uczęszczają czują, się dobrze, dzięki bogatej ofercie zajęć i aktywności, które pomagają im się integrować społecznie i aktywizować - podkreślał Burmistrz Miasta Paweł Ozga, ponadto przekazał na ręce Kierownik ŚDS kosz wypełniony słodkościami wraz z Wielkanocnym zajączkiem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group