Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1021
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wielkanocne konkursy w Świebodzicach

Piątek, 4 marca 2011, 11:21
Aktualizacja: 11:25
Autor: red.
Świebodzice: Wielkanocne konkursy w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
Jeszcze zima się nie skończyła, a już w Świebodzicach czuć wiosnę i wiosenne święto – Wielkanoc... A to za sprawą dwóch konkursów, które tradycyjnie organizuje samorząd: na świąteczną kartkę oraz wielkanocną ozdobę.

W tym roku Święta Wielkiej Nocy przypadają bardzo późno – niemal pod koniec kwietnia. W Świebodzicach świąteczne klimaty już dają się odczuć.

Pierwszy z konkursów organizuje wydział promocji magistratu. Do 25 marca można składać projekty kartek wielkanocnych, wykonane dowolną techniką, w dowolnym kształcie i formacie. Hasłem przewodnim konkursu jest „Radosne Święto Wielkanocne”.

Jeszcze większą inwencją twórczą mogą się wykazać uczestnicy konkursu na Najładniejszą Ozdobę Wielkanocną. Pisanki, palmy, stroiki wielkanocne można wykonać z dowolnego materiału, a im oryginalniejsze – tym oczywiście lepiej. Termin ich składania jest dłuższy – do 15 kwietnia.

Dla wszystkich nagrodzonych autorów będą nagrody. Szczegółowe informacje dotyczące regulaminów konkursów są dostępne na portalu miejskim www.swiebodzice.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group