Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 636
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wielki finał akcji „Bezpieczny Kierowca 2013” już w niedzielę

Czwartek, 18 lipca 2013, 9:10
Aktualizacja: 14:19
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Wielki finał akcji „Bezpieczny Kierowca 2013” już w niedzielę
Fot. użyczone
W niedzielę, 21 lipca dowiemy się kto będzie 8 osobą, która dołączy do prestiżowego grona „Bezpiecznych Kierowców”. Wielki finał jedynej na Dolnym Śląsku akcji, długofalowo promującej bezpieczeństwo na drogach i zachęcającej kierowców do doskonalenia jazdy, po raz kolejny odbędzie się pod Galerią „Victoria” w Wałbrzychu. W ostatecznych, dwudniowych zmaganiach konkursowych weźmie udział prawie 80 osób. A na finalistów i gości czeka mnóstwo nagród i atrakcji!

Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego, Toyota Motor Manufacturing Poland i Galeria „Victoria” serdecznie zapraszają na wspaniały weekend z „Bezpiecznym Kierowcą 2013”. Impreza zaplanowana jest na sobotę i niedzielę (20-21 lipca).

W najbliższy weekend na parkingu największego w regionie centrum handlowego - Galerii „Victoria” powstanie tor testowy. To głównie na nim finaliści odbywać będą zadania, jakie ostatecznie ustanowią klasyfikację końcową w konkursie. Wszystkie ćwiczenia praktyczne przeprowadzone zostaną na samochodach z Salonów Toyoty Jana Nowakowskiego. Ważnymi punktami oceny będą też testy z udzielania pierwszej pomocy oraz jazda na symulatorze ekologicznej i bezpiecznej jazdy Toyoty.

Uczestnicy finału to blisko 80 osób, które wyłaniano już od stycznia. Akademia Bezpiecznej Jazdy podzieliła ich na grupy i te swymi umiejętnościami na placu manewrowym popisywać się będą już od soboty, 20 lipca od godz. 11:00. O tej samej godzinie na plac wyruszą też następnego dnia. W oba dni zmagania potrwają ok. 6 godzin (z krótkimi przerwami technicznymi). Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie „Bezpieczny Kierowca 2013” zaplanowano na niedzielę, 21 lipca na godz. 18:00. Zdobywca prestiżowego tytułu otrzyma nie tylko puchar, ale także m.in. komplet felg aluminiowych ufundowanych przez firmę RONAL. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Warto wspomnieć, że „Bezpieczny Kierowca 2013” i akcenty związane z wielkim finałem już od dłuższego czasu dominują w Galerii „Victoria”. W centrum od prawie miesiąca stoi symulator ekologicznej i bezpiecznej jazdy Toyoty i jest udostępniony jej klientom. W rotundzie „Victorii” od tygodnia gości też wyjątkowa wystawa motoryzacyjna „Moto Suv - Sport Show". Impreza prezentuje samochody będące nowościami na rynku oraz ofertę najlepszych dealerów samochodowych z Dolnego Śląska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group