Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wielkie odliczanie: 3 dni do I Urodzin Świdniczki (regulamin I Castingu Świdniczki)

Środa, 28 lipca 2010, 7:28
Aktualizacja: Piątek, 30 lipca 2010, 13:25
Autor: red.
Świdnica: Wielkie odliczanie: 3 dni do I Urodzin Świdniczki (regulamin I Castingu Świdniczki)
Fot. Konar
Rozpoczynamy oficjalne odliczanie, bo czasu do naszych urodzin niewiele… Już w najbliższą sobotę, 31 lipca, Świdniczka skończy roczek. Chcemy, żebyście nam towarzyszyli w tych ważnych dla nas chwilach. Chcemy też… Wyłonić najpiękniejsze mieszkanki okolic Świdnicy! Dlatego podczas imprezy organizujemy I Casting Świdniczki.

Do zabawy, która może się przerodzić w start do wielkiej kariery, zapraszamy dziewczęta i kobiety ze Świdnicy i z okolic. Pokażcie się! W castingu wziąć może każda dziewczyna powyżej 16 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców). Jak zapisać się na casting? Wystarczy wysłać na adres redakcja@swidniczka.com maila ze swoim zdjęciem i z podaniem imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania, daty urodzenia i telefonu kontaktowego. Przyjmujemy też zapisy w ostatniej chwili – podczas sobotniej imprezy.

Pamiętajcie: tarasy klubu Łaźnia (pl. Ludowy 5, Świdnica), sobota, godz. 20.00. Wstęp wolny. Organizatorzy I Urodzin Świdniczki oraz I Castingu Świdniczki: portal Świdniczka.com i Agencja Medialna ARETE.

A oto regulamin konkursu dla pięknych mieszkanek okolic naszego pięknego miasta:

REGULAMIN I CASTINGU ŚWIDNICZKI

§1
Ustalenia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa zasady organizowanego castingu.
2. Organizatorem castingu jest portal lokalny www.swidniczka.com
3. Casting organizowany jest w związku z pierwszymi urodzinami portalu www.swidniczka.com.
4. W ramach castingu organizator zamierza wybrać 12 dziewczyn/kobiet, które wezmą udział w akcjach reklamowych portalu.
5. Akcje, o których mowa w pkt. 4 §1 dotyczyć mogą kampanii prowadzonych przez organizatora w internecie oraz w innych publikacjach, np. w kalendarzu, kartkach pocztowych, itp.
6. W castingu mogą wziąć udział uczestniczki, które ukończyły 16 rok życia i zjawią się w Łaźni, lokalu, z siedzibą w Świdnicy, przy pl. Ludowym 5, 31 lipca o godz. 21.00, gdzie odbędzie się impreza urodzinowa portalu www.swidniczka.com
7. Organizatorzy ustalają czas ramowy castingu od godz. 21.00 do godz. 23.00.
8. Udział w castingu jest bezpłatny, a jego uczestnicy nie otrzymają w związku z udziałem w nim żadnego honorarium.

§2
Uczestnicy

1. Organizator zakłada, że łączna liczba uczestniczek, które wezmą udział w castingu organizowanym 31 lipca w Świdnicy nie przekroczy 40 osób.
2. W przypadku, gdyby liczba chętnych była wyższa od wskazanej w pkt. 1 §2 organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia liczby uczestników. W takim wypadku o udziale w castingu zadecyduje pierwszeństwo rejestracji.
3. Uczestniczki, które chcą przystąpić do castingu muszą wcześniej dokonać rejestracji.
4. Rejestracji dokonać można przed dniem, w którym odbywa się casting – wysyłając na adres: redakcja@swidniczka.com zdjęcie profilowe, dane osobowe (imię i nazwisko wraz ze wskazaniem miejscowości zamieszkania) oraz telefon kontaktowy. Do zgłoszenia należy dodać oświadczenie wyrażające zgodę na udostępnienie i przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzanych przez portal www.swidniczka.com akcji marketingowych, w tym castingu.
5. Rejestracji, o której mowa w pkt. 3 §2 można również dokonać w dniu castingu, w lokalu, w którym będzie się on odbywał – jednak nie później niż do godz. 20.45.
6. Niepełnoletnie uczestniczki muszą okazać organizatorowi w dniu castingu pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie.
7. W castingu mogą wziąć udział tylko trzeźwe uczestniczki.

§3
Przebieg castingu

1. Casting, w ramach którego portal www.swidniczka.com zamierza wyłonić 12 najpiękniejszych mieszkanek okolic Świdnicy, składa się z kilku etapów.
2. W pierwszym etapie, 31 lipca wszystkie zgłaszające się do konkursu uczestniczki będą miały pierwszą sesję fotograficzną zrealizowaną przez portal www.swidniczka.com.
3. Wszystkie zrealizowane w ramach tego dnia castingowego fotografie opublikowane zostaną następnie na portalu www.swidniczka.com.
4. O finalnym wyborze 12 najpiękniejszych okolic Świdnicy zadecydują internauci, którzy będą mieli okazję głosować na opublikowane na portalu organizatora zdjęcia uczestniczek.
5. Organizator zakłada rozpoczęcie głosowania 1 sierpnia 2010 r., a zakończenie 31 sierpnia 2010 r.
6. O wygranej zadecyduje największa liczba oddanych na zdjęcia kandydatek punktów.
7. Wygrywa 12 uczestniczek, których zdjęcia zdobędą największą liczbę punktów.
8. Wybrane uczestniczki wezmą następnie udział w profesjonalnej, stylizowanej sesji fotograficznej.

§4
Nagroda

1. Udział w castingu, konkursie internetowym oraz w profesjonalnej, stylizowanej sesji fotograficznej jest bezpłatny, oznacza to, że jego uczestnicy nie pokrywają żadnych kosztów związanych z przebiegiem castingu.
2. Organizator nie przewiduje żadnych pieniężnych gratyfikacji dla uczestników castingu i w następstwie konkursu internetowego oraz profesjonalnej sesji fotograficznej.
3. Nagrodą za zdobycie 1 z 12 miejsc jest możliwość promowania się w charakterze modelki w akcjach marketingowych portalu www.swidniczka.com.
4. Organizator planuje wydać publikację z 12 zdjęciami najładniejszych mieszkanek okolic Świdnicy, wyłonionych właśnie w ramach castingu.
5. Za udział w castingu, konkursie internetowych i ostatecznie w sesji zdjęciowej do publikacji uczestniczki akcji nie otrzymają żadnych gratyfikacji pieniężnych.
6. Jedyną formą gratyfikacji za udział w castingu a następnie w sesji zdjęciowej w ramach planowanej publikacji będzie przekazanie modelkom po 10 szt. wydanej publikacji, do własnej dyspozycji, oraz 3 profesjonalnych zdjęć na płycie CD, które dziewczyny mogą wykorzystać w ramach swojego portfolio, np. zgłaszając się do dowolnej agencji modelek.
7. Portal www.swidniczka.com zobowiązuje się do przeprowadzenia wywiadów z uczestniczkami.

§5
Organizatorzy

1. Organizatorzy zobowiązują się do przeprowadzenia wszelkich możliwych kroków w celu przygotowania castingu w sposób zgodny z Regulaminem.
2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez uczestniczki castingu podczas jego trwania.
3. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany niniejszego Regulaminu w przypadku wystąpienia istotnych zdarzeń mających wpływ na organizację konkursu.

§6
Ustalenia końcowe

1. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia castingu, a więc z dniem 22.07.2010 r.
2. Wszystkie informacje i zmiany odnośnie niniejszego regulaminu będą publikowane na portalu organizatora, czyli www.swidniczka.com.
3. Casting ma charakter Konkursu, który nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004, Nr. 4, poz 27 z późniejszymi zmianami).
4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany założeń niniejszego Regulaminu.
5. Uczestniczki castingu zgadzają się z postanowieniami niniejszego regulaminu i oświadczają jednocześnie, że są świadome zawartych w nich punktów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group