Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komorów: Wielkie strzelanie na finał

Czwartek, 18 sierpnia 2016, 14:13
Aktualizacja: 14:18
Autor: red
Komorów: Wielkie strzelanie na finał
Fot. Gmina Świdnica
Już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia na boisku sportowym w Komorowie, turniejem łuczniczym sołectwa z gminy Świdnica zakończą tegoroczną edycję Sportowych Weekendów na Wsi.

Początek g. 15.00. Serdecznie zapraszamy.

Pierwszą konkurencją, w której zmagali się mieszkańcy gminy Świdnica, był turniej kręgli i rekordowa frekwencja – 27 sołectw. W dniach 9 i 10 kwietnia w hali sportowej w Witoszowie Dolnym, odbył się turniej siatkówki. Do rywalizacji stanęło 21 sołectw.

W sobotnie popołudnie, 14 maja na obiekcie sportowym w Lutomii Dolnej czteroosobowe drużyny strzelały z wiatrówki. W turnieju wystartowało 26 drużyn. Zwycięzcą zmagań strzeleckich została drużyna z Lubachowa, która ustrzeliła 199 pkt., tuż za nimi z wynikiem 192 pkt. znalazła się drużyna z Komorowa, trzecie miejsce wystrzelali zawodnicy z Bystrzycy Dolnej.

11 czerwca na uczestników Sportowych Weekendów na Wsi, zarówno tych młodszych jak i tych starszych, czekało 5 konkurencji sportowych tj. kręgle, rzuty ringo, strzały na bramkę, rzuty woreczkami, hokej. Gospodarzem turnieju było sołectw Lutomia Dolna. W turnieju młodzieżowym bezkonkurencyjna okazała się ekipa z Burkatowa, a w turnieju dla dorosłych znaczną przewagę punktową uzyskali zawodnicy ze Słotwiny. W turnieju młodzieżowym wystartowało 18 drużyn, natomiast w turnieju dla dorosłych 21.

W sobotę 9 lipca na boiskach sportowych w Boleścinie i Grodziszczu odbył się turniej piłki plażowej drużyn młodzieżowych. Rozgrywki odbywały się w grupach systemem „każdy z każdym”. W turnieju udział wzięło 18 reprezentacji.

Po podsumowaniu wszystkich dotychczasowych rozgrywek pierwsze miejsce bronić będzie drużyna z Komorowa, gromadząc na swoim koncie 159 pkt. Tuż za nimi uplasowało się sołectwo Komorów z liczbą punktów 136. O jeden punkt mniej, 135 zdobyła drużyna z sołectwa Makowice.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group