Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 598
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielkie walki w Świebodzicach

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 21 września 2010, 15:31
Aktualizacja: 15:35
Autor: MDvR
Fot. mswiezy Walbrzyszek.com
126 zawodników, w tym 103 mężczyzn oraz 23 kobiety z 43 klubów z całej Polski – te liczby świadczą o tym, jak silnie obsadzone były Mistrzostwa Polski Low–Kick Seniorów i Kobiet w Kickboxingu.

Z pewnością najbardziej cieszy nas fakt, iż kategorię do 60kg zdominował świebodziczanin, zawodnik grupy Fighter Wrocław Mariusz Cieśliński. Nasz mistrz był też jednym z promotorów całej imprezy.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach wagowych:

Mężczyźni:
- 51 kg
1. Wojciech Peryt – Kick Sport Radom
- 57 kg
1.Rafał Banaszewski – KS Piaseczno
- 60 kg
1. Mariusz Cieśliński – Fighter Wrocław
2. Artur Cieciura – Tom Center Piotrków Trybunalski
3. Grzegorz Idziaszek – FUX Zabrze
3. Wiesław Szymański – UKS GKJ Głogów
- 63,5 kg
1. Maciej Domińczak – UKS GKJ Głogów
2. Jakub Jasion – Tom Center Piotrków Trybunalski
3. Eliasz Jankowski – Olimp Legnica
3. Bolesław Nowak – Gladiator KBK Kobyłka
- 67kg
1. Łukasz Rajewski – Rajewski Team
2. Piotr Kobylański – Gdynia
3. Tomasz Mordarski – CSS Kraków
3. Fryderyk Mścisławski – KS Piaseczno
- 71kg
1. Michał Głogowski – Siedlce
2. Kamil Dajwłowski – Tom Center Piotrków Trybunalski
3. Sebastian Rozmus – Niwka Sosnowiec
3. Mariusz Soborski – Fighter Wrocław
- 75kg
1. Sebastian Matulaniec – TKKF Siedlce
2. Bartosz Ożarek – TKKF Siedlce
3. Przemysław Kalisz – TKKF Siedlce
3. Daniel Gorgas – Rawski Klub K-B
- 81kg
1. Paweł Gierzyński – Palestra Warszawa
2. Bartosz Muszyński – UKS GKJ Głogów
3. Robert Matyja – KS Piaseczno
3. Wojciech Wierzbanowski – Niwka Sosnowiec
- 86kg
1. Radosław Rydzewski – Human Białystok
2. Marcin Psiuch – Fighter Wrocław
3. Zbigniew Stawicki – Gladiator Bydgoszcz
3. Grzegorz Kanawka – Corpus Gdańsk
- 91kg
1. Izuagbe Ugonoh – Corpus Gdańsk
2. Mateusz Pluta – Puncher Wrocław
3. Radosław Zieliński – Duet Gdańsk
3. Bartosz Gruba – Duet Gdańsk
+ 91kg
1. Michał Tuszyński – Fighter Wrocław
2. Patryk Proszek – Gwardia Zielona Góra
3. Jakub Kozera – Gwardia Zielona Góra
3. Dariusz Lipski – Duet Gdańsk

Kobiety:
- 48kg
1. Angelika Grońska – AKS Niwka Sosnowiec
- 52kg
1. Joanna Gutowska – KS Piaseczno
2. Ewa Boś – SKF Boksing Zielona Góra
3. Katarzyna Jasińska – Fight Club Zielona Góra
- 56kg
1. Marta Chojnoska – CSW Płock
2. Joanna Walkiewicz – Kickboxing Kielce
3. Kinga Łoś – Kick Sport Radom
3. Iwona Nieroba – Diament Pstrągowa
- 60kg
1. Kinga Siwa – Smok Toruń
2. Karolina Babińska – UKS GKJ Głogów
3. Katarzyna Brzeska – Warszawa
- 65kg
1. Marta Waliczek – Dragon Bielsko Biała
2. Joanna Konar – KBK Kobyłka
- 70kg
1.Emilia Filipiuk – KS Piaseczno
+ 70 kg
1. Paulina Bieć – Fighter Wrocław

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group