Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 661
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Wierzbna będzie gospodarzem

Czwartek, 11 lipca 2024, 11:08
Autor: red
Gmina Żarów: Wierzbna będzie gospodarzem
Fot. UM Żarów
Burmistrz Przemysław Sikora spotkał się z sołtysami gminy Żarów, aby ustalić wszystkie szczegóły przed tegorocznymi dożynkami gminnymi, które odbędą się 7 września w Wierzbnej. W spotkaniu z sołtysami uczestniczyli także pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie Marta Jarosz i Wojciech Lesiak.

- Dziękuję sołtysom i przedstawicielom wsi za obecność na spotkaniu. Organizacja tak ważnego wydarzenia, jakim są dożynki gminne wymaga wielu przygotowań, aby wszytko było dopięte na ostatni guzik. Wiem, że Państwa doświadczenie i zaangażowanie pozwoli na przygotowanie Święta Plonów na najwyższym poziomie - mówił podczas narady z sołtysami burmistrz Przemysław Sikora.

Spotkanie było także okazją, aby podziękować za zaangażowanie w służbę mieszkańcom i wysiłek wkładany na rzecz rozwoju gminy Żarów sołtysom, którzy nie ubiegali się w tej kadencji o mandat sołtysa. PODZIĘKOWANIA otrzymali: Andrzej Rachwał z Kalna, Eugeniusz Bernatowicz z Marcinowiczek, Krystyna Popek z Mrowin, Łukasz Brańka z Pożarzyska, Ryszard Pawlik z Pyszczyna, Ryszard Kąsik z Siedlimowic i Wojciech Elżbieciak z Zastruża.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group