Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wieści z boisk klasy B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 17 października 2011, 16:20
Aktualizacja: 16:23
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Spośród wszystkich weekendowych spotkań piłkarskich klas B najwięcej bramek kibice mogli oklaskiwać w Rogoźnicy, gdzie gospodarze zawodnicy Granitu rozbili 15:1 Wodospad Zastruże.

11. kolejka klasy B – świdnicka grupa I
Wierzbianka Wierzbna - Błękitni Komorów 3:3
Granit Rogoźnica - Wodospad Zastruże 15:1
LKS Wiśniowa - Grom Panków 3:3
Zieloni Mrowiny - Nysa Kłaczyna 2:2
Orzeł Witoszów - Tęcza Bolesławice 1:9
LKS Piotrowice Świdnickie - Płomień Dobromierz 1:2
Błyskawica Kalno - Zryw Łażany 0:2
Pauzował Herbapol Stanowice

1. Zieloni----------10 – 26 – 39:7
2. Zryw------------11 – 25 – 35:12
3. Herbapol-------10 – 23 – 43:16
4. Wiśniowa-------10 – 23 – 32:18
5. Nysa-------------10 – 23 – 44:14
6. Tęcza------------10 – 17 – 39:22
7. Grom-------------10 – 16 – 21:31
8. Granit------------11 – 16 – 50:30
9. Wierzbianka-----11 – 11 – 22:34
10. Piotrowice------10 – 9 – 13:34
11. Wodospad------10 – 7 – 12:52
12. Błękitni----------10 – 7 – 13:27
13. Błyskawica------10 – 6 – 15:30
14. Orzeł------------10 – 6 – 21:50
15. Płomień----------11 – 6 – 18:40

11. kolejka klasy B – świdnicka grupa II
LKS Gilów - Boxmet Piskorzów 1:2
Ślężanka Tąpadła - Spółdzielca Marcinowice 3:0
Klubokawiarnia Roztocznik - Dąb Mościsko 0:2
Sparta Ostroszowice - LKS Dobrocin 1:4
Sparta Oleszna - Zgoda Grodziszcze 0:11
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Zryw Gola Świdnicka 2:0
Piast Jaźwina - Płomień Makowice 4:1
Pauzował Orzeł Piława Dolna

1. Piast---------------10 – 27 – 39:12
2. Dobrocin----------10 – 24 – 33:8
3. Płomień-----------10 – 22 – 45:23
4. Boxmet-----------11 – 22 – 35:13
5. Zgoda-------------10 – 21 – 36:10
6. Orzeł--------------10 – 18 – 32:30
7. Dąb----------------10 – 16 – 17:15
8. Zryw--------------10 – 12 – 25:24
9. Sparta Ol.---------10 – 11 – 25:31
10. Sparta Ostr.-----10 – 11 – 26:27
11. Gilów-------------11 – 10 – 18:34
12. Ślężanka---------11 – 10 – 17:39
13. Piława Dolna----10 – 7 – 23:38
14. Klubokawiarnia--11 – 7 – 17:45
15. Spółdzielca-------10 – 1 – 3:42

8. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Gryf Burkatów - Zieloni Mokrzeszów 4:2
KS Walim - Podgórze Wałbrzych 6:1
Victoria II Świebodzice - Zdrój Jedlina Zdrój 2:0
Grodno Zagórze Śląskie - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2:1
Husaria Grzędy - Iskra Witków Śląski 3:3
Berit Głuszyca - Płomyk Borówno 5:1
Pauzował Joker Jaczków

1. Victoria II-------8 – 24 – 36:6
2. Grodno----------8 – 16 – 32:23
3. Iskra------------ 8 – 16 – 43:18
4. Zdrój------------7 – 14 – 32:12
5. Berit-------------7 – 13 – 26:16
6. Husaria----------8 – 12 – 15:22
7. KS----------------7 – 10 – 17:10
8. Podgórze---------7 – 7 – 18:28
9. Górnik------------8 – 7 – 11:20
10. Płomyk----------7 – 5 – 10:21
11. Gryf--------------7 – 4 – 12:26
12. Joker------------7 – 4 – 17:49
13. Zieloni-----------7 – 4 – 13:25

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group