Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wigilia mieszkańców

Czwartek, 26 grudnia 2019, 13:30
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wigilia mieszkańców
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Jak co roku w okresie przed świętami Bożego Narodzenia Burmistrz Jaworzyny Śląskiej zaprasza mieszkańców gminy na wspólne spotkanie wigilijne.

Zaproszenie kierowane jest w sposób szczególnych do tych, którzy w wigilijny wieczór zostają samemu, ale nie tylko. W tegorocznej wigilii brało udział ponad 200-stu mieszkańców. Wspólnymi siłami, została przygotowana tradycyjna wieczerza wigilijna.

W jej organizację zaangażowanych było wiele osób, pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej, Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej, Urzędu Miejskiego oraz wolontariusze z Towarzystwa Przyjaciół Seminarium działającego przy Parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP, za co składamy serdeczne podziękowania. Wigilia po raz drugi odbyła się w naszej hali sportowo-widowiskowej. Rozpoczęła się od wspólnej modlitwy, którą poprowadził ks. proboszcz dr Arkadiusz Chwastyk. Następnie przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Wszystkim przybyłym życzenia świąteczne złożył również Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz, radni Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej, a także goście Wicewojewoda Dolnośląski Pan Jarosław Kresa oraz Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Grzegorz Macko. Spotkanie wigilijne umilił występ artystyczny przygotowany przez najmłodszych mieszkańców gminy. Na zakończenie każdy otrzymał upominki, przygotowane przez Gminę Jaworzyna Śląska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group