Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Wigilia u emerytów

Piątek, 15 grudnia 2023, 17:52
Autor: red
Mokrzeszów: Wigilia u emerytów
Fot. Gmina Świdnica
Organizacja spotkań wigilijnych przyczynia się do budowania silniejszej społeczności, promowania lokalnych wartości i wspierania tych, którzy potrzebują naszej pomocy w okresie świątecznym.

Stanowi platformę do edukacji kulturowej, dzięki której mieszkańcy mogą lepiej poznać różnorodność tradycji i zwyczajów związanych z Narodzeniem Pańskim. W ostatnich dniach w spotkaniach wigilijnych na zaproszenie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział w Świdnicy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie uczestniczyła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

W programie spotkań nie zabrakło wspólnego dzielenia się opłatkiem, śpiewania kolęd oraz degustacja wigilijnych potraw. Wójt Teresa Mazurek złożyła wszystkim uczestnikom, pracownikom i wolontariuszom życzenia świąteczne.

Przypomnijmy, że Warsztat Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie to miejsce, w którym prowadzona jest rehabilitacja społeczna i zawodowa dla dorosłych mieszkańców powiatu świdnickiego, w tym gminy Świdnica. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i wsparcia od najbliższych, którzy zawsze niech będą obok, gotowi pomóc i dzielić radości życia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group