Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1321
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wigilia z mieszkańcami

Środa, 21 grudnia 2022, 9:03
Aktualizacja: 10:04
Autor: red
Świebodzice: Wigilia z mieszkańcami
Fot. UM Świebodzice
Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, czas życzliwości i wsparcia. 20 grudnia w siedzibie Klubu Senior + na Osiedlu Sudeckim odbyło się spotkanie dla Mieszkańców, zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej, którego gospodarzem był Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga.

W spotkaniu uczestniczyli również Kierownik Klubu Senior + Agata Koperska oraz Dziekan Dekanatu Świebodzickiego Ksiądz Proboszcz Józef Siemasz.

Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęła wspólna modlitwa oraz Boże Błogosławieństwo pod przewodnictwem proboszcza parafii pw. św. Mikołaja Józefa Siemasza. Wszystkich uczestników powitali wspólnie Burmistrz Miasta i Dyrektor OPS Robert Sysa. Następnie Włodarz zwrócił się do Mieszkańców z serdecznymi życzeniami zdrowia, spokoju oraz sił do pokonywania wszelkich trudności. Podkreślił, jak ważne jest wspieranie się nawzajem w potrzebie oraz niepozostawienie nikogo samotnym w tym wyjątkowym czasie. Uczestnicy spotkania serdecznie podziękowali za życzenia, obecność i rozmowy.

Jak zawsze podczas spotkań świątecznych nie zabrakło tradycyjnych, wigilijnych potraw. Zaserwowali je pracownicy OPS. Ponadto Kierownik Klubu Senior + Agata Koperska poinformowała, że pod choinką każdy z uczestników znajdzie miły upominek przygotowany przez niezawodnych świebodzickich seniorów. Członkowie Stowarzyszenia Młodzi dla Świebodzic przygotowali dla uczestników również domowe ciasta. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group