Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1384
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Wiosenne kapelusze

Niedziela, 4 kwietnia 2021, 11:09
Autor: red
Imbramowice: Wiosenne kapelusze
Fot. UM Żarów
Wiosenne kapelusze Koła Gospodyń Wiejskich w Imbramowicach.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Imbramowic zaprosiły mieszkańców wsi do udziału w konkursie „Najpiękniejszy kapelusz, wianek Pani Wiosny”. Do konkursu zgłosiło się wielu chętnych, ale jednogłośnie decyzją komisji oraz mieszkańców wygrał kapelusz Pani Cyryli Walkiewicz.
– Wszystkie prace były przepiękne i wykonane dowolną techniką. Szczególną uwagę komisji zwróciły kwiaty ręcznie wykonane z bibuły. Gratulujemy zwyciężczyni i wszystkim uczestnikom. Wszyscy pozostali laureaci konkursu otrzymali wyróżnienia oraz upominki. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach i zabawach – czytamy na Facebooku Sołectwa Imbramowice.

Koło Gospodyń Wiejskich w Imbramowicach to grupa aktywnych i ambitnych gospodyń, które mają wiele pomysłów. Praca w KGW to dla nich działanie na rzecz społeczności lokalnej. Zajmują się również wypiekami, przetworami, testują wykwintne dania, zachowują tradycję i dziedzictwo regionalne poprzez wykonywanie rękodzielnictwa. Piszą wnioski o dofinansowania, ale przede wszystkim motywują i napędzają mieszkańców do dalszego działania i współpracy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group