Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 657
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: "WIP – Wiara w Integrację Pokoleniową"– zakończenie programu

Niedziela, 25 grudnia 2011, 9:14
Aktualizacja: 9:22
Autor: red
Żarów: "WIP – Wiara w Integrację Pokoleniową"– zakończenie programu
Fot. użyczone
Dnia 22 grudnia 2011 r. o godz. 13.00 w kawiarni Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu systemowego "WIP – Wiara w Integrację Pokoleniową". Projekt realizowany był przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu VII Promocja integracji społecznej, Działania 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Celem realizowanego projektu „WIP – Wiara w Integrację Pokoleniową” było zwiększenie aktywności zawodowej i kompetencji społecznych kobiet i mężczyzn z terenu Gminy Żarów, w tym osób niepełnosprawnych.
W spotkaniu podsumowującym realizację projektu udział wzięli: Burmistrz Miasta Żarów – Leszek Michalak, Zastępca Burmistrza – Grzegorz Osiecki, Sekretarz Gminy – Sylwia Pawlik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żarowie – Tadeusz Pudlik, przedstawiciele Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Danuta Kwiatkowska i Stanisław Wójciuk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu – Artur Adamek, dyrektor Biblioteki Publicznej – Stanisława Biernacka, przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żarowie – Marlena Jasińska i Krystian Chęciek oraz uczestnicy trzeciej edycji projektu.

Grudzień to taki magiczny miesiąc wyczekiwania narodzin Dzieciątka Jezus. Ten radosny czas przedświąteczny stał się autorem pomysłu na zakończenie tegorocznego projektu. Rozpoczęliśmy zatem nietypowo, od poczęstunku wigilijnego. W trakcie jego trwania w świąteczny nastrój wprowadziła nas Martyna Proniewicz i Wiktor Dąbrowa, przepięknie wyśpiewując „Kolędę dla nieobecnych”. Po tak przyjemnie spędzonym czasie przy stole, nastąpiła najważniejsza część dla uczestników projektu – prezentacja multimedialna podsumowująca działania projektowe. Następnie głos zabrał Pan Leszek Michalak, który złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz pogratulował uczestnictwa w projekcie, wręczając certyfikaty potwierdzające ukończenie udziału w projekcie. Do gratulacji oraz podziękowań dołączył się Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej.
Aby nastrój przedświąteczny tego dnia wciąż trwał, Danuta Kwiatkowska i Stanisław Wójciuk na zakończenie uroczystości wykonali bożonarodzeniowe kolędy i owacjom nie było końca . . .

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group