Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 1193
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wirtualny bieg

Sobota, 14 listopada 2020, 12:25
Aktualizacja: 12:26
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wirtualny bieg
Fot. UM Jaworzyna Śląska
W ramach gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości mieszkańcy Gminy Jaworzyna Śląska chętnie przyłączyli się do tradycyjnego Biegu Niepodległości.

W tym roku, aby spełnić obowiązujące obostrzenia i wymogi bezpieczeństwa dla uczestników, forma biegu została zmieniona na wirtualną i polegała na przebiegnięciu samodzielnie dowolnie wybranego przez siebie dystansu oraz udokumentowaniu biegu fotografią.

Cieszymy się, że mimo zmiany formy biegu i innych trudności, jakie stawia przed nami wszystkimi sytuacja epidemiologiczna, znaleźli Państwo czas i chęci do wspólnego świętowania w takiej wersji.

Spośród wszystkich, którzy wzięli udział w akcji, 11 listopada zostały rozlosowane nagrody ufundowane przez Gminę Jaworzyna Śląska. Szczęśliwcami, do których trafią vouchery i talony do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i „beauty” z Gminy Jaworzyna Śląska zostali: Bartosz Kwiatkowski, Szymon Smoter, Ryszard Drąg, Przemysław Winny, Kacper Prymas, Roch Góra, Katarzyna Antosiak, Marcin Romaniecki, Aurelia Rogalska i Joanna Cebo. Wylosowano także główną nagrodę (smartwatch), który powędrował do Oliwiera Okarmusa. Nagrody za zdobyte interakcje pod swoimi fotografiami na profilu Facebook otrzymali: Zuzanna Smaruj, Szymon Smoter oraz Aleksander Borkowski. Organizatorzy tegorocznego biegu postanowili przyznać także nagrody specjalne dla Pani Magdaleny Kozłowskiej i Kacpra Prymasa. Pozostali uczestnicy „wirtualnego biegu” otrzymają zestawy gadżetów promocyjnych Gminy Jaworzyna Śląska.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, w losowaniu nagród udział wzięły te osoby, które przesłały zdjęcia ze swojego biegu do 10 listopada do godziny 16:00.

W sprawie odbioru nagród z uczestnikami biegu będzie się kontaktował bezpośrednio pracownik Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group