Czytających: 1111

REGION: Wiśniowa bez punktów

Niedziela, 6 września 2020, 16:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 września 2020, 9:49
Czwartą z rzędu porażkę na swoim koncie zaliczyli piłkarze A–klasowego PUO Wiśniowa.

Czarni po trzech seriach spotkań mieli na swoim koncie zaledwie 1 punkt, a ich rywale doznali trzech porażek. Mecz w Wałbrzychu przebiegał od początku po myśli miejscowych, którzy już w 6. minucie wyszli na prowadzenie po golu Fiszera. Do końca pierwszej połowy obie ekipy nie potrafiły już zmusić przeciwnika do straty gola. Druga część znów dobrze zaczęła się dla Czarnych, którzy w 48. minucie podwyższyli na 2-0 i znów w roli głównej wystąpił Fiszer. W ostatnim kwadransie gospodarze postawili kropkę nad "i" i do siatki rywala trafili Betlej i Sęk. Pod koniec spotkania Adamczyk i Sęk z Czarnych zostali ukarani czerwonymi kartkami i usunięci z boiska.

Czarni Wałbrzych - PUO Wiśniowa 4-0

Czarni: B.Rudnicki, Sanigórski, Sobotka (50' Betlej), Adamczyk, Chodacki (82' Maciaszczyk), Fiszer, Misiak, P.Rudnicki (12' Popławski), Sęk, Szarek (60' Kowal), Wszeborowski (86' Anuszkiewicz)

Wiśniowa: Dymitruk, Adamkiewicz, Rutkowski, Dudek, Turzański, Prześlica, Pushkar, Masny, Lipiecki, Wrona (66' Kuczyński).