Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 598
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wiśniowa i Wierzbianka wciąż bez porażki

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 7 października 2013, 22:05
Aktualizacja: 22:08
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Ekipy LKS–u Wiśniowa i Wierzbianki Wierzbna wciąż spisują się bardzo dobrze. Po dziewięciu seriach spotkań świdnickiej grupy I klasy B obie drużyny jak dotąd nie zaznały jeszcze goryczy porażki.

9. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Błękitni Słotwina 2:2
Wierzbianka Wierzbna - Sokół Kostrza 4:2
Orzeł Witoszów - Herbapol Stanowice 1:4
Błyskawica Kalno - Zryw Łażany 4:1
LKS Wiśniowa - Kłos Lutomia 6:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Wodospad Zastruże 9:1
Grom Panków - Zjednoczeni Gościsław 2:1
Zieloni Mokrzeszów - Płomień Dobromierz 4:1

Tabela
1. LKS Wiśniowa---------9 - 25 - 49-10
2. Wierzbianka-----------9 - 23 - 38-10
3. LKS Piotrowice Ś.-----9 - 19 - 38-24
4. LKS Marcinowice------9 - 19 - 20-17
5. Herbapol Stanowice--9 - 16 - 37-17
6. Orzeł Witoszów-------9 - 16 - 28-19
7. Zieloni Mokrzeszów---9 - 16 - 26-21
8. Błękitni Słotwina------9 - 14 - 20-18
9. Błyskawica Kalno------9 - 13 - 29-21
10. Zryw Łażany---------9 - 12 - 17-16
11. Grom Panków--------9 - 12 - 11-22
12. Kłos Lutomia----------9 - 9 - 16-26
13. Sokół Kostrza---------9 - 6 - 21-25
14. Zjed. Gościsław-------9 - 4 - 17-35
15. Płomień Dobromierz--9 - 3 - 12-41
16. Wodospad Zastruże--9 - 3 - 10-67

8. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Sparta Oleszna - Błękitni Książnica 0:0
LKS Dobrocin - LKS II Bystrzyca Górna 3:3
Victoria Tuszyn - Piast Jaźwina 11:0
Gryf Burkatów - Ślężanka Tąpadła 3:0
LKS Gilów - Klubokawiarnia Roztocznik 1:2
Dąb Mościsko - Orzeł Piława Dolna 1:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Płomień Sokolniki 1:4

Tabela
1. Victoria Tuszyn---------8 - 20 - 40-11
2. Sparta Oleszna---------8 - 18 - 17-9
3. LKS Dobrocin-----------8 - 17 - 29-16
4. Orzeł Piława Dolna----8 - 14 - 21-15
5. Dąb Mościsko-----------8 - 14 - 17-12
6. Ślężanka Tąpadła------8 - 13 - 18-14
7. Płomień Sokolniki-------8 - 12 - 19-21
8. LKS II Bystrzyca G.----8 - 11 - 20-17
9. Gryf Burkatów----------8 - 11 - 20-18
10. Klubo. Roztocznik-----8 - 9 - 18-32
11. LKS Gilów--------------8 - 7 - 13-25
12. Błękitni Książnica------8 - 6 - 6-8
13. Piast Jaźwina----------8 - 3 - 10-36
14. Orzeł Przerzeczyn Z.--8 - 2 - 12-26

5. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zagłębie Wałbrzych - Podgórze Wałbrzych 0:3
Husaria Grzędy - Unia Bogaczowice 2:7
Joker Jaczków - Grodno Zagórze Śląskie 4:1
Włókniarz II Głuszyca - Płomyk Borówno 0:2
Iskra Witków Śląski - Victoria II Świebodzice 7:3

Tabela
1. Unia Bogaczowice--------5 - 15 - 21-5
2. Płomyk Borówno---------5 - 12 - 17-4
3. Joker Jaczków------------5 - 12 - 16-6
4. Iskra Witków Śląski------5 - 12 - 22-5
5. Podgórze Wałbrzych-----5 - 9 - 6-5
6. Zagłębie Wałbrzych------5 - 6 - 6-10
7. Victoria II Świebodzice---5 - 6 - 10-16
8. Grodno Zagórze Śl.-------5 - 3 - 11-15
9. Włókniarz II Głuszyca----5 - 0 - 2-18
10. Husaria Grzędy----------5 - 0 - 4-31

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group