Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 599
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wiśniowa wypunktowała Zastruże

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 30 września 2013, 21:44
Aktualizacja: 21:47
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Nie było niespodzianki w meczu lidera świdnickiej grupy I klasy B z outsiderem rozgrywek. LKS Wiśniowa pokonał na wyjeździe 8:0 Wodospad Zastruże.

8. kolejka grupy I świdnickiej klasy B
Zieloni Mokrzeszów - LKS Marcinowice 1:4
Płomień Dobromierz - Grom Panków 0:1
Zjednoczeni Gościsław - LKS Piotrowice Świdnickie 1:4
Wodospad Zastruże - LKS Wiśniowa 0:8
Kłos Lutomia - Błyskawica Kalno 2:1
Zryw Łażany - Orzeł Witoszów 1:2
Herbapol Stanowice - Wierzbianka Wierzbna 1:1
Sokół Kostrza - Błękitni Słotwina 4:1

Tabela
1. LKS Wiśniowa------------8 - 22 - 43-8
2. Wierzbianka Wierzbna--8 - 20 - 34-8
3. LKS Marcinowice---------8 - 18 - 18-15
4. LKS Piotrowice Św.------8 - 16 - 29-23
5. Orzeł Witoszów----------8 - 16 - 27-15
6. Zieloni Mokrzeszów------8 - 13 - 22-20
7. Błękitni Słotwina----------8 - 13 - 18-16
8. Herbapol Stanowice------8 - 13 - 33-16
9. Zryw Łażany--------------8 - 12 - 16-12
10. Błyskawica Kalno--------8 - 10 - 25-20
11. Kłos Lutomia--------------8 - 9 - 14-20
12. Grom Panków-------------8 - 9 - 9-21
13. Sokół Kostrza-------------8 - 6 - 19-21
14. Zjednoczeni Gościsław---8 - 4 - 16-33
15. Płomień Dobromierz------8 - 3 - 11-37
16. Wodospad Zastruże------8 - 3 - 9-58

7. kolejka grupy II świdnickiej klasy B
Błękitni Książnica - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0:0
Płomień Sokolniki - Dąb Mościsko 1:0
Orzeł Piława Dolna - LKS Gilów 4:1
Klubokawiarnia Roztocznik - Gryf Burkatów 2:5
Ślężanka Tąpadła - Victoria Tuszyn 2:3
Piast Jaźwina - LKS Dobrocin 0:6
LKS II Bystrzyca Górna - Sparta Oleszna 2:2

Tabela
1. Victoria Tuszyn--------7 - 17 - 29-11
2. Sparta Oleszna--------7 - 17 - 17-9
3. LKS Dobrocin-----------7 - 16 - 26-13
4. Ślężanka Tąpadła-----7 - 13 - 18-11
5. Orzeł Piława Dolna----7 - 13 - 20-14
6. Dąb Mościsko-----------7 - 13 - 16-11
7. LKS II Bystrzyca G.----7 - 10 - 17-14
8. Płomień Sokolniki-------7 - 9 - 15-20
9. Gryf Burkatów----------7 - 8 - 17-18
10. LKS Gilów---------------7 - 7 - 12-23
11. Klubok. Roztocznik----7 - 6 - 16-31
12. Błękitni Książnica------7 - 5 - 6-8
13. Piast Jaźwina----------7 - 3 - 10-25
14. Orzeł Przerzeczyn Z.--7 - 2 - 11-22

4. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Podgórze Wałbrzych - Iskra Witków Śląski 0:1
Victoria II Świebodzice - Włókniarz II Głuszyca 3:2
Płomyk Borówno - Joker Jaczków 4:2
Grodno Zagórze Śląskie - Husaria Grzędy 6:1
Unia Bogaczowice - Zagłębie Wałbrzych 3:0

Tabela
1. Unia Bogaczowice-------4 - 12 - 14-3
2. Płomyk Borówno---------4 - 9 - 15-4
3. Joker Jaczków------------4 - 9 - 12-5
4. Iskra Witków Śląski------4 - 9 - 15-2
5. Zagłębie Wałbrzych-----4 - 6 - 6-7
6. Podgórze Wałbrzych----4 - 6 - 3-5
7. Victoria II Świebodzice--4 - 6 - 7-9
8. Grodno Zagórze Śl.------4 - 3 - 10-11
9. Włókniarz II Głuszyca---4 - 0 - 2-16
10. Husaria Grzędy---------4 - 0 - 2-24

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group