Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny/Kraj: Witoszów Dolny walczy o multiumedialną pracownię

Wtorek, 25 listopada 2014, 7:55
Aktualizacja: 13:56
Autor: red.
Szkoła Podstawowa w Witoszowie Dolnym bierze udział w ogólnopolskim konkursie filmowym organizowanym przez firmę Tesco, w ramach akcji „Tesco dla szkół”. Do wygrania jest nowoczesna pracownia multimedialna.

- „Kulinarni odkrywcy” to 12. edycja konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W tym roku głównym tematem jest odkrywanie pasji gotowania i pokazanie, że przyrządzanie posiłków może być kreatywną i ciekawą zabawą. Udział w konkursie to szansa nie tylko na rozwinięcie swoich talentów - filmowych, aktorskich, muzycznych, a nawet literackich - ale także na zdobycie cennych nagród dla siebie i swojej szkoły, ufundowanych przez Tesco Polska – mówi dyrektor szkoły Ewa Kwaśnik.

W ramach kółka teatralnego uczniowie SP w Witoszowie Dolnym nakręcili bardzo zabawny filmik pt. „EKO-Smakosze”. Marzeniem uczniów jest zdobycie jednej z głównych nagród - nowoczesnej pracowni multimedialnej. O tym jednak zadecyduje ilość głosów internautów, dlatego bardzo prosimy o oddawanie głosów na filmik – zachęcają pomysłodawcy przedsięwzięcia.

Zobacz film i oddaj swój głos: http://tescodlaszkol.pl?film=536

(UG Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group