Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1169
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wizyta studyjna w Żarowie

Środa, 7 grudnia 2011, 16:43
Aktualizacja: 16:45
Autor: RED
Żarów: Wizyta studyjna  w Żarowie
Fot. użyczone
30 listopada 2011 roku gmina Żarów gościła grupę mieszkańców z gminy Mściwojów, którzy są zainteresowani założeniem spółdzielni socjalnej w swojej gminie.

Goście zmotywowani przez tamtejszy Ośrodek Pomocy Społecznej chcą poznać zasady funkcjonowania spółdzielni socjalnych jako formy aktywności zawodowej i dziś dzięki projektowi realizowanemu przez Forum Aktywności Lokalnej z Wałbrzycha pod czujnym okiem Rafała Czochera mają taką szansę.

Do Żarowa przyjechali, aby spotkać się z Żarowską Spółdzielnią Socjalną „ Raz, Dwa , Trzy”, która w krótkim czasie stała się przykładem dobrych praktyk. Żarowska grupa z Lucyną Skorupską oraz Leszkiem Buchowskim na czele wprowadzała w tajniki funkcjonowania tego specyficznego przedsiębiorstwa wskazując na jego walory oraz mogące wystąpić zagrożenia.

Spółdzielcy opowiadali o dużym wsparciu ze strony wszystkich instytucji działających na terenie żarowskiej gminy, co w ich ocenie jest największym atutem.

Po spotkaniu wszyscy obecni nie mieli żadnych wątpliwości, że warto inwestować w siebie i rozwijać się zawodowo.
Nad organizacją wizyty studyjnej czuwali przedstawiciele Partnerstwa „Żarowskie Inicjatywy” oraz żarowska spółdzielnia, którzy zadbali o słodki poczęstunek i upominki dla każdego gościa.

W imieniu mieszkańców gminy Żarów dziękujemy Wałbrzyskiemu Forum Aktywności Lokalnej za tak duże wyróżnienie, jakim jest chęć zorganizowania wizyty studyjnej w naszej gminie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group