Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 935
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: Wizyta w Nadleśnictwie

Wtorek, 5 listopada 2019, 17:59
Autor: red
Jaroszów: Wizyta w Nadleśnictwie
Fot. UM Strzegom
Wczesnym rankiem, 28.10.2019 r. – czwartoklasiści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w wycieczce do Świdnicy.

Już o 7.00 rano wszyscy stawili się na stacji PKP w Strzegomiu, skąd szynobusem przejechali do Świdnicy. Celem wycieczki uczniów były warsztaty w Nadleśnictwie Świdnica. Uczniowie odwiedzili Jaskinię Nietoperzy, gdzie dowiedzieli się między innymi o życiu, budowie, gatunkach czy też miejscach występowania tych ciekawych ssaków.

Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach z mikroskopem, podczas których poznali jego budowę oraz oglądali różnego rodzaju preparaty.

Dzieci poznały także ciekawe życie i zwyczaje egzotycznych mieszkańców Nadleśnictwa – dwóch przepięknych papug, jaszczurki i patyczaka.

Po intensywnej pracy na warsztatach, uczniowie wraz z nauczycielkami – Justyną Fedyczkowską i Dorotą Burzyńską – udali się na spacer urokliwymi uliczkami świdnickiego Rynku.

To był ciekawie spędzony wspólnie czas, pełen nowych wiadomości, nowych wrażeń (podróżowanie pociągiem), rozmów z kolegami i integrowania się w zespole klasowym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group