Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wkrótce Dni Żarowa

Czwartek, 25 kwietnia 2024, 11:49
Autor: red
Żarów: Wkrótce Dni Żarowa
Fot. UM Żarów
W dniach 24–25 maja świętować będziemy tegoroczne Dni Żarowa. To będzie weekend pod znakiem imprez, zabaw i festynów. W programie dwudniowej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy święta miasta Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotowali w tym roku wiele nowych niespodzianek, które gwarantować będą udaną zabawę. Oprócz koncertów zespołów MIG, Piękni i Młodzi Dawid Narożny oraz exMaanam zaplanowano także szereg atrakcji dla całych rodzin. Święto miasta i gminy rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej 24 maja w auli Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie, na której zostaną wręczone Złote Dęby oraz statuetki „Maciusie”.

Tegoroczne Dni Żarowa zaplanowano w dniach 24-25 maja. Bawić będziemy się, podobnie jak w minionym roku, na targowisku miejskim przy ul. Dworcowej w Żarowie. Na scenie zaprezentują się także lokalni artyści. Nie zabraknie konkursów, zabaw dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Odbędą się również prezentacje w ramach organizowanego konkursu „Gmina Żarów ma talent”.

Imprezami towarzyszącymi będą wydarzenia sportowe, w tym turniej zakładów pracy w piłkę nożną, turniej koszykówki ulicznej i zawody wędkarskie.

Już niebawem więcej informacji i program tegorocznych Dni Żarowa. Spotykamy się 24-25 maja 2024r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group