Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 802
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wkrótce jarmark

Piątek, 18 listopada 2022, 9:04
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wkrótce jarmark
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Pachnąca lasem choinka, smakowite potrawy, swojskie wyroby – świąteczna aura znów zagości na hali sportowo–edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej.

W sobotę, 17 grudnia odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Osoby, które chciałyby wystawić swoje produkty, powinny zgłaszać się do Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej.

Wydarzenie odbędzie się w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej, 17 grudnia w godzinach do 13:00 do 18:00. Oprócz kiermaszu przewidziano również występy artystyczne oraz atrakcje dla dzieci. Osoby odwiedzające jarmark będą mogły skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić wyjątkowe rękodzieła.

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej prowadzi nabór wystawców zainteresowanych stworzeniem stoisk gastronomicznych, handlowych i strefy z rękodziełem, które będą nawiązywać do bożonarodzeniowego klimatu. Organizatorzy zapraszają do udziału w jarmarku regionalne firmy jak i osoby prywatne. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk decyduje organizator.

Osoby zainteresowane powinny kontaktować się telefonicznie pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W wiadomości e-mail należy podać zakres asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group