Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1222
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Włamanie, kradzież i zniszczenia na żarowskim Orliku oraz gimnazjum

Piątek, 6 stycznia 2012, 9:12
Aktualizacja: Sobota, 7 stycznia 2012, 10:31
Autor: red
Żarów: Włamanie, kradzież i zniszczenia na żarowskim  Orliku oraz gimnazjum
Fot. użyczone
Brak słów na fakty jakie miały miejsce w ostatnim tygodniu. Pod koniec 2011r .zniszczono petardami nawierzchnię trawiastą na ORLIKU, a w nocy z 4 na 5 stycznia 2012r. nieznani sprawcy włamali się i zniszczyli część łącznika świeżo wyremontowanego za ponad 200 tys zł, który miał zostać w przyszłym tygodniu oddany do użytkowania po odbiorach budowlanych.

Nie można nazwać tego aktu inaczej jak wandalizm i brak rozsądku, jednak kto ze złodziei go posiada. Dla gminy Żarów będzie dodatkowy problem związany z odbiorem i oddaniem do użytku w szybkim terminie części łączącej gimnazjum z halą sportową, a tym samym dzieci na zajęcia wychowania fizycznego będą musiały nadal przechodzić na halę sportową przez zewnętrzny łącznik.

Dokonano również kradzieży mienia znajdującego się na terenie budowy, ale dla dobra śledztwa, które prowadzi już komisariat Policji w Żarowie nie możemy ujawniać szczegółów. W odpowiednim czasie informacje szczegółowe zostaną podane do publicznej wiadomości.

W związku z takimi aktami władze miasta na czele z Burmistrzem Leszkiem Michalakiem postanowiły rozpocząć rozmowy z firmami zajmującymi się instalacją specjalnych kamer, które pozwolą na ograniczenie aktów wandalizmu i kradzieży w obszarze hali sportowej, ORLIKA i części basenowej.
Jednocześnie władze miasta zwracają się z ogromną prośbą do wszystkich o czujność i zwrócenie uwagi na te obiekty publiczne, które służą na co dzień mieszkańcom gminy Żarów. Nie pozwólmy, aby w przyszłości dochodziło do takich zniszczeń mienia publicznego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group