Czytających: 2022

Świdnica: Włókniarz pokonany, dwie bramki Polonii

Sobota, 14 lipca 2012, 20:20
Aktualizacja: Niedziela, 15 lipca 2012, 21:32
Polonia Świdnica wygrała 2:0 z Włókniarzem Mirsk w pierwszym spotkaniu kontrolnym przed rozpoczynającym się na początku sierpnia nowym sezonem III–ligi. Bramki dla naszej ekipy strzelali Patryk Pasek i Gracjan Klimczak.

W całym spotkaniu przewagę mieli biało-zieloni, którzy częściej grali piłką i stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramki. W pierwszych 45 minutach do siatki Włókniarza występującego w jeleniogórskiej okręgówce trafić się jednak nie udało. W drugiej części gry Poloniści podkręcili tempo i dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. W 55. minucie bramkarza rywali pokonał testowany Pasek, a wynik ustalił w 89. minucie Klimczak.

Polonia Świdnica - Włókniarz Mirsk 2:0 (0:0)

Polonia Świdnica (pierwsza połowa):
Kot, Borowy, Luber, P. Salamon, Piotrowski, Dec, Miętkiewicz, Szuba, Furmankiewicz, Kukla, Morawski

Polonia Świdnica (druga połowa): Parosa, Piotrowski, P. Salamon, Luber (80’ Kukla), Dec, (80’ Miętkiewicz), Czoch, Furmankiewicz (70’ Szuba), Pasek, Rodak, Klimczak