Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wniosek w urzędzie

Poniedziałek, 24 maja 2021, 9:17
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wniosek w urzędzie
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Skorzystaj z pomocy pracownika Urzędu Miejskiego i złóż wniosek o dofinansowanie przez internet. Gmina Jaworzyna Śląska zawarła z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska we Wrocławiu porozumienie dotyczące realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w ramach którego można uzyskać dotację na wymianę źródła ciepła w budynku jednorodzinnym, jego termomodernizację i zainstalowanie mikroinstalacji fotowoltaicznej.

W Urzędzie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Powstańców 3 powstanie punkt konsultacyjny, w którym zainteresowani uzyskają niezbędne informacje na temat projektu, otrzymają pomoc w wypełnieniu i wysłaniu wniosku. Co więcej, uzyskają także wsparcie w rozliczeniu dofinansowania.

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzonych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Dotację można także uzyskać na prace termomodernizacyjne służące poprawie efektywności energetycznej budynków oraz instalację OZE. Z programu mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group