Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 807
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wodospady Podgórnej

Poniedziałek, 21 listopada 2022, 13:25
Autor: red
Świebodzice: Wodospady Podgórnej
Fot. UM Świebodzice
W czwartkowe popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbył się fascynujący wernisaż fotografii Kazimierza Szymeli pn. Wodospady Podgórnej.

Wydarzenie otworzyła Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Beata Rejek, która powitała wszystkich serdecznie, następnie głos zabrał autor prac, przedstawiając w kilku słowach temat wystawy.

Pan Kazimierz jest przewodniczącym Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu, która skupia w swoich szeregach ludzi pragnących połączyć zamiłowanie do uprawiania turystyki z potrzebą fotograficznego dokumentowania m.in. krajobrazu, przyrody.

Wśród gości na wernisażu byli również Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który wyraził swoje uznanie dla fotografa za mistrzowskie pokazanie klimatu karkonoskich wodospadów oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach.

W gronie kolegów z KFK PTTK oraz Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego, którzy również uczestniczyli w spotkaniu, Kazimierz Szymela nazywany jest mistrzem nastroju.

Prace można oglądać do 30 listopada w Sali Kominkowej Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group