Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wojciech Chuchała pierwszym liderem

Sobota, 12 kwietnia 2014, 8:24
Aktualizacja: 0:10
Autor: red.
Świdnica: Wojciech Chuchała pierwszym liderem
Fot. użyczone
Wojciech Chuchała z Sebastianem Rozwadowskim wygrali dwa piątkowe odcinki specjalne rozgrywane na ulicach Świdnicy. Startująca Fordem Fiestą R5 załoga okazała się najszybsza na miejskim odcinku specjalnym i przed sobotą posiada blisko 6 sekund przewagi nad drugimi w wynikach Tomkiem Kucharem i Danielem Dymurskim (Peugeot 207 S2000). Trzeci jest lider punktacji Lotos Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim (Skoda Fabia S2000).

Pierwszy odcinek specjalny musiał zostać wstrzymany z powodu interwencji straży pożarnej z powodów niezwiązanych z rajdem - strażacy zostali wezwani do mieszkania znajduyjącego się na trasie odcinka specjalnego. Na szczęście nic nikomu się nie stało, a problem został szybko usunięty. Dzięki temu przerwa nie trwała długo, a kierowcy mogli wznowić rywalizację. Odcinek specjalny nr 2 z tego powodu został opóźniony o kilka minut.

W sobotę na zawodników czekają długie i trudne odcinki specjalne rozgrywane na trudnych i technicznych trasach Przedgórza Sudeckiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group